Bu Püf Noktalarına İnanmayın, Sonucu Kötü Olur


püf noktaları

Pemmbe – İnternette sürekli karşımıza çıkan her püf noktalarına inanmak bazen kötü sonuçlanabilir. Çalışmayan püf noktalarını sizler için araştırdık. Bakın onlar neler?

İŞTE KÖTÜ SONUÇLANAN PÜF NOKTALARI

ÜTÜNÜZÜN İÇİNE YUMUŞATICI KOYUN, ÇAMAŞIRLARINIZ GÜZEL KOKSUN

Bunu deneyen hiç kimse memnun kalmamış. Çamaşırlara leke yaptığını söylüyorlar. En çok şikayet edilen ise, içine yumuşatıcı koyup ütü yaptıktan sonra ütünün damlatması… Bu nedenle ütüsünü tamire gönderen, hatta atan var. Aman dikkat! İlle de çamaşırlarınız güzel koksun istiyorsanız, bunun için özel olarak satılan ütü suları var.

ELEKTRİK SÜPÜRGESİNE VANİLYA ÇEKTİRİN ODANIZ GÜZEL KOKSUN

En çok rastlanılan önerilerden biri evinizi süpürürken güzel kokması için elektrik süpürgenize vanilya çektirilmesi… Bu yöntem ilk süpürüşte işe yarıyor ancak deneyenler daha sonraları çok kötü koktuğunu söylüyor. Kokudan kurtulmak için torbayı değiştirmek gerekiyormuş.

ELEKTRİK SÜPÜRGESİ FİLTRESİNE ODA SPREYİ SIKIN

Yine güzel kokması için bir öneri daha… Süpürgeye sprey sıktırmak… Süpürgeye sprey sıkan kadınlardan birinin elektrik süpürgesi yanmış, diğeri de filtre ıslandığı için toz torbasının da ıslandığını ve tüm tozların süpürgenin içine dağıldığını söylemiş.

CAMLARI BULAŞIK MAKİNESİ PARLATICISIYLA SİLİN

Bu yöntemi deneyenler ise camların dalga dalga olduğunu, tekrar düzeltmek için çok yorulduklarını söylüyorlar.

YERLERİ YUMUŞATICI İLE SİLİN

Eviniz güzel koksun diye yerleri yumuşatıcı ile silin diye bir püf noktası var. Yerleri yumuşatıcıyla silerseniz kaygan oluyor. Çocuklarının kayıp düştüğünden şikayet eden ev hanımları var. Ayrıca yumuşatıcı ile yerleri silmek bazılarının astımını azdırmış.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe