Baş Ağrısını 30 Saniyede Geçiren Yöntem


Baş Ağrısını 30 Saniyede Geçiren

Baş ağrısı ve stres günümüzün en büyük sorunu. Baş ağrısını 30 saniyede geçiren bir yöntem biliyoruz desek!

Şehir yaşamı ve yoğun iş ortamı sık sık başımızın ağrımasına neden oluyor. Stressiz bir günümüz geçmiyor. Sürekli ağrı kesici kullanarak baş ağrısından kurtulmaya çalışıyoruz ancak o da mideye zararlı. Zaten uzmanlar da sürekli ilaç içerek baş ağrısını gidermenin doğru olmadığını söylüyor.

Oysa bu basit yöntemi kullanarak baş ağrısından 30 saniyede kurtulabilirsiniz.

BAŞ AĞRISINI 30 SANİYEDE GEÇİREN YÖNTEM

Baş Ağrısını 30 Saniyede GeçirenBu yöntemi bir çeşit akupunktur yöntemi olarak düşünebilirsiniz. Vücudumuzda organlarımızla ilişkili bazı noktalar vardır. Bu noktalara baskı uygulayarak hafif masaj yaptığınızda o organın ağrısı acısı azalır. Hatta tamamen yok olur.
Baş ağrısı için de elinizdeki işaret parmağınızla baş parmağınız arasındaki noktaya baskı uygularsanız ağrıdan kurtulduğunuz göreceksiniz. Elinizle bu noktaya 30 saniye boyunca baskı uygulayın, hafif hafif masaj da yapabilirsiniz. Ardından diğer elinize de aynı işlemi tekrar edin.

 

Cevizin İçindeki Kabukları Sakın Atmayın

Baş Ağrısını 30 Saniyede Geçiren

 

İnsülin Direncine Karşı Bitkisel Çay

insülin direncine karşı

Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.