10 Saniyede Boyun Tutulmasından Kurtulun


boyun tutulmasından

Boyun tutulmasından hangimiz muzdarip değil ki! Sürekli bilgisayar başında oturmaktan ya da telefona bakmaktan herkesin boyun ağrısı arttı? Ama 10 saniyede kurtulma yolu var.

Boyun tutulması yüzyılın hastalığı… Yanlış pozisyonda oturmak, kötü yastık kullanmak, stres, ani hareketlerden kaynaklanan kas spazmları boyun tutulmalarına yol açar. Üstelik günlerce geçmez, hayat kalitesini olumsuz etkiler.

Oysa bu boyun tutulmasından sadece bir yastıkla kurtulabilirsiniz. Japonların atalarından gelen bu yöntem ile hem boyun ağrısından kurtuluyor, hem de boynunuz bir daha kolay kolay tutulmuyor.

BOYUN TUTULMASINDAN HAVLU YÖNTEMİ İLE KURTULUN

boyun tutulmasındanRulo haline getirdiğiniz havluyu, boynunuzun arkasına dolayın. Kafanızı geriye doğru yatırın, havludan destek alarak durabildiğiniz kadar o şekilde durun.

Kafanızı geriye yaslarken havlunun uçlarından güçlüce çekmek işinizi kolaylaştıracaktır. Bunu 10 kez tekrarlayın. Her seferinde kollarınız ağrıyana kadar bekleyin.

 

BOYUN VE OMUZ AĞRISINDAN BÖYLE KURTULUN

2. olarak yine havlu kullanarak boyun ve omuz ağrılarından kurtulabilirsiniz. Bunun için videoyu izleyebilirsiniz.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.