Asena Atalay Caner Erkin’den Yine Ne İstiyor?


asena atalay caner erkin'den yine ne istiyor

Asena Atalay Caner Erkin’den Yine Ne İstiyor? Oğlu için 600 bin TL tedbir nafakası isteyen Atalay gün geçtikçe çıtayı yükseltti. Bu kez istedikleri bakın ne?

Asena Atalay ve Caner Erkin evlilikleri sırasında, Atalay’ın ilginç stili ve İngiltere’de popçu Berkay ile el ele fotoğraflarının yayınlanması nedeniyle sık sık haber olmuşlardı. Ama bu zor günlerde Caner Erkin eşinin arkasında durmuş ve evliliklerine bir şans vermişti.

Beşiktaşlı milli futbolcu Caner Erkin Asena Atalay’dan boşandıktan bir süre sonra  2 Ocak’ta oyuncu Şükran Ovalı ile evlendi. Asena Atalay’ın istekleri de bu tarihten sonra başladı.

Asena Atalay, ilk olarak oğlu için aylığı 50 bin liradan yıllık 600 bin TL tedbir nafakası bağlanması için İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurdu.

 

Asena Atalay bu kez de Caner Erkin’le evlilikleri esnasındaki malların bölüşülmesini istiyor.  Atalay, Erkin’in tüm mal varlığına tedbir konulması istemiyle evlilik birliği içinde edindiği malların paylaşımı için dava açtı.

ASENA ATALAY ‘KANDIRILDIM’ DİYOR

Kandırıldığını iddia eden Asena Atalay, Caner Erkin’in “Boşandıktan sonra maddi hayatına aynen devam edeceksin” dediğini ileri sürüyor. Ancak Erkin’in sözünde durmadığını, ünlü futbolcunun kendisine hediye ettiği İstanbul Beykoz’daki 6 milyon dolarlık cam evi sattığını, hediye alınan Porsche Carrera 911 Turbo, Lamborgini Huracan, beyaz Ferrari, beyaz-kırmızı Porsche, beyaz Mercedes, beyaz Mercedes G otomobili de elinden aldığını belirtti.
Atalay, ünlü futbolcunun menkul, gayrimenkul ve futbol kulüplerinden alacaklarına ihtiyati tedbir konulmasını istedi. Atalay, Erkin’in kötü niyetli olarak üzerine kayıtlı tüm mal varlıklarını kendisinden gizlediğini iddia etti.
MAL VARLIĞINA TEDBİR KONULMASINI İSTEDİ
Caner Erkin’in ihtiyati tedbir talebi konulması istenen varlığı dilekçede şöyle belirtildi. Şişli’de 2, Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde 1, Gömeç İlçesi’nde 6 gayrimenkul. 2015 model Porsche, 2014 model 2 Mercedes, 2015 model Bombardier, Mercedes ve Land Rover cip.
u olması söz konusu.

 


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.