Adnan Oktar’ın En Ünlü Kediciği Evden Kaçtı


adnan oktar'ın en ünlü kediciği

Adnan Oktar’ın en ünlü kediciği Ceylan Özgül’ü biliyorsunuzdur. İşte o evden kaçtı, üstüne o evde yaşadıklarını bir bir anlattı. Akıl alır gibi değil….

Adnan Hoca’nın kediciklerini tanımayan yoktur. Hepsi aynı tornadan çıkmış gibi estetikli güzeller… O evde neler yaşanıyor, hepimiz çok merek ediyoruz ama kimse bunu tam olarak bilmiyor. İşte bu merakımızı giderecek bir olay oldu. Adnan Oktar’ın en ünlü kediciği Ceylan Özgül evden kaçtı. Önce olayı özetleyelim. Çünkü karşılıklı cephelerin sürekli açıklama yapması kafaları biraz karıştırıyor. İlk olarak Ceylan Özgül Adnan Oktar’ın evinden kaçtığını ve o evde yaşarken özgür olmadığını açıkladı. Ardından Adnan Oktar cephesi bu açıklamayı yalanladı, kendi isteğiyle gittiğini söylediler, hatta bir video yayınladılar. Bunun üzerine Ceylan Özgül videonun tarihleriyle oynadığını gösteren başka bir video yayınladı ve “o evde yaşarken annemin cenazesine bile gidememiştim” dedi.

DEĞİŞEN TÜRK LİRASINI BİLE TANIMIYORDUM

Gelelim detaylara; Ayaklarında terlikleri, üzerinde pijamasıyla Adnan Oktar’ın yanında kaçan Ceylan Özgül  Instagram hesabından dikkat çeken paylaşımlarda bulundu. Adnan Hoca’nın yanında yaşadığı yıllarda kendisine ilişkin hiçbir kararı kendisinin vermediğini söyleyen Ceylan Özgül, yıllar içinde değişen Türk Lirasını bile tanımadığını iddia etti.

Özgül şunları yazdı:
“20 yılda bir kez bile mahalle bakkalını görmeyen, eczaneden ilaçlarını kendisi alamayan, yıllar önce değişen Türk Lirasını tanımayan, doktor muayenesinde bile tek başına bırakılmayan kişi özgür müdür? Bir insan saçının modelinden kilosuna kadar başkası karar veriyorsa, ne yiyeceğinizden ne okuyacağınıza kadar başkası karar veriyorsa bu nasıl bir özgürlük anlayışı? Size sorulan sorulara “Ben özgür irademle buradayım” diye cevap vermek özgürlük değildir.”

adnan oktar'ın en ünlü kediciği

EVDE KALAN KEDİCİKLER BİR BİR YALANLADI

adnan oktar'ın en ünlü kediciğiCeylan Özgül’ün iddialarına ise Adnan Oktar diğer bir kediciğinden yalanlama geldi. Yine kamuoyunda çok tanınan kedicik Tülay Kumaşçı sosyal medya hesabından, Ceylan Özgül’ün yalan söylediğini iddia etti ve bir yıl kendi isteğiyle babasının yanına gittiğini söyledi.

Adnan Oktar’ın yayında kalan üçüncü bir “kedicik” Emine Kılıç’ın da daha önce Ceylan Özgül’le ilgili bir video yayınlamış ve bu videoda “Ceylan Özgül’ün yalın ayak kaçtığı iddiası da bu şekilde çürütülmüş oldu! 14.02.2017 tarihli kamera kayıtları, arkadaşıyla gayet rahat bir şekilde evden çıktığını ispatlıyor!” şeklindeki bir mesaj paylaşmıştı.

Bu videoya göre, Ceylan Özgül kaçmamış, kendi isteğiyle babasının yanına rahat bir şekilde gitmişti. Adnan Oktar da kendi televizyon programında Özgül’ün kaçmadığını, kendileri tarafından ailesine bırakıldığını söyledi.
adnan oktar'ın en ünlü kediciği
adnan oktar'ın en ünlü kediciği

GİZLİ KAMERA İDDİASI

Adnan Oktar tarafının yayınladığı görüntülere ise Ceylan Özgül sosyal medya hesabından yanıt verdi. Oktar kanadının yayınladığı görüntülerde oynamalar yapılabileceğini ileri süren Ceylan Özgül, “Dikkat edin sizi kaydedecekler. Gizli kameralarla, açık kameralarla kaydedecekler. AVM lerde resimlerinizi çekecekler. Sonra onların üzerinde oynayacaklar ve istedikleri amaca hizmet etmezseniz aleyhinize kullanmaya kalkacaklar. Korkmanıza gerek yok şeytanın hilesi zayıftır” şeklinde yazdı. Özgül mesajlarında, tarihi değiştirilmiş güvenlik kamerası görüntüleri de paylaştı.

adnan oktar'ın en ünlü kediciği

ANNE BABALARA SESLENİYORUM

Özgül, “Buradan anne ve babalara sesleniyorum, çocuklarınızı bağrınıza basın, yanınızdan, dizinizden ayırmayın, ne derlerse desinler siz onların çok yakınında, göz mesafesinde durun. Dışarıda, sizler gibi temiz insanların hayal bile edemeyeceği, içinde her türlü maddi, manevi ve bedeni işkencelerin yaşandığı şeytani oluşumlar mevcut. Çocuklarınızın bu yapıların tuzağına düşmesi kolaylıkla mümkün ancak şantajlar, tehditler ve algı operasyonları nedeni ile çıkmaları çok uzun ve zorlu yıllara mal olabilir. Allah nasip etti ve ülkemize yararlı işler yaparak hayatımı geçiriyorum” diye yazdı.

ANNEMİN CENAZESİNE BİLE GİDEMEMİŞTİM

Özgül, “Yıllarca ipotek altına alınarak engellenen pek çok şeyi yapmanın heyecanı ve enerjisi içindeyim. Annemin cenazesine gidememiştim. Allah babamdan razı olsun, beni bağrına bastı. Bundan sonraki ömrüm onun sağlığı ve mutluluğunu kollayarak geçecek. Herkese ailesinin kıymetini bilmesini ısrarla tekrarlıyorum” dedi.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.