Ablası Hadise’yi Sosyal Medya Hesabından Tehdit Etti


Hadise ve kardeşleri arasında sular durulmuyor. Ablası ünlü şarkıcıyı sosyal medya hesabından tehdit etti. İşte yaşananlar; 

Şarkıcı Hadise ünlü olduğu günden birkaç ay öncesine kadar ablası ve kardeşi ile çalıştı. Dışarıya hep çok iyi anlaşan kız kardeşler imajı verdi. Ancak Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün Temmuz ayında intihara kalkışmasından sonra olayların iç yüzünün hiç de göründüğü gibi olmadığı anlaşıldı. Anne Gülnihal Açıkgöz intihar mektubunda “Evlatlarım yüzümü güldürmedi” diye yazmıştı.

Bunun üzerine ünlü şarkıcı menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz ve stil danışmanlığını yapan kardeşi Derya Açıkgöz ile yollarını ayırma kararı aldı. Bu kararı kendi camiasında da alkışlandı. Herkes şarkıcının bu ayrılığı daha önce yapması gerektiğini, geç kaldığını söyledi. Ancak abla Hülya Açıkgöz “Hadise ile aramızda sorunlar var, zamanla çözeriz. Bizim ailemiz yıkılmaz” açıklamasını yaptı.

Fakat ünlü şarkıcı gemileri yakmıştı. Ablası Hülya Açıkgöz’e “Üzerimden haksız kazanç elde etti” diye dava açtı.

Hadise

 HADİSE’YE TEHDİT GİBİ YANIT

Aradan 1.5 ay geçmesine rağmen sular durulmadı, aksine kriz büyüdü. Hadise’yle ablası dün Instagram’da kapıştı. Hülya Açıkgöz instagram hesabından “İntikam çok tatlı bir kelime, sen ne dersin?” (Revenge is a sweet word don’t u think?) yazılı bir görsel paylaştı.

Bu yazılanları üzerine alan Hadise’yse yine instagram hesabından “İntikam mı? Yok, ben çok tembelim. Şurada oturup karmanın seni mahvetmesini izleyeceğim” diye cevap verdi.

Hülya Açıkgöz’ün yanıtı ise çok sert oldu: “Seyret bakalım neler yapacağım. Bir tek sosyal medya hayatın kalacak. Ne kadar da üzücü bir hikaye!”

Hülya Açıkgöz daha sonra yazdıklarının hepsini sildi.

 

 

 

 

HADİSE’NİN CEVABI

Hadise


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe