İşte Ünlülerin Instagram Hesapları ve Instagram İsimleri

ünlülerin Instagram hesapları

Ünlülerin bir çoğu artık instagram sayfalarını aktif olarak kullanıyor. Ancak çoğunun adına açılmış sahte hesaplar da mevcut. Ünlülerin Instagram hesaplarını sizler için araştırdık. 

Ünlülerin Instagram isimleri farklı olduğunda resmi Instagram hesaplarını bulmak bazen zor olabiliyor. O yüzden Ünlülerin resmi hesaplarını sosyal medya takip şirketlerinden teyit ederek bulduk ve sizler için aşağıdaki gibi bir liste hazırladık. Liste an itibariyle en çok takipçisi olan ünlüden başlayarak aşağı doğru sıralanıyor.

İŞTE ÜNLÜLERİN INSTAGRAM HESAPLARI ve INSTAGRAM İSİMLERİ

Nusr_et#Saltbae http://instagram.com/nusr_et

Mesut Özil http://instagram.com/m10_official

Burak Özçivit http://instagram.com/burakozcivit

Hande Erçel http://instagram.com/handemiyy

Murat Boz http://instagram.com/muratboz

Hadise http://instagram.com/hadise

Fahriye Evcen Özçivit http://instagram.com/evcenf

Demet Akalın http://instagram.com/demetakalin

Serenay Sarıkaya http://instagram.com/serenayss

Burak Özdemir http://instagram.com/cznburak

Neslihan Atagül Doğulu http://instagram.com/neslihanatagul

Acun Ilıcalıhttp://instagram.com/acunilicali

Demet Özdemir http://instagram.com/1demetozdemir

Arda Turan http://instagram.com/ardaturan

Elçin Sangu http://instagram.com/elcinsangu

İrem Derici http://instagram.com/iremderici

Barış Arduç http://instagram.com/arducbrs

Asli Enver http://instagram.com/aslienver

Reynmen http://instagram.com/reynmen

Sinem Kobal http://instagram.com/sinemkobal

Aras Bulut İynemli http://instagram.com/iynemliarasbulut

🇹🇷 Mustafa Ceceli http://instagram.com/mustafaceceli

ezgi mola http://instagram.com/ezomola

Tolga Sarıtaş http://instagram.com/tolgasaritas_

Hazal Kaya http://instagram.com/hazalkaya

Gülben Ergen http://instagram.com/gulben123

Cem Yılmaz http://instagram.com/cmylmz

C a n Y a m a n 🇹🇷 http://instagram.com/canyaman

Cagatay Ulusoy http://instagram.com/cagatayulusoy

Aykut Elmas http://instagram.com/aykutelmas

burcu esmersoy suyabatmaz http://instagram.com/burcues

Pelin Karahan http://instagram.com/pelinkarahan

Merve Boluğur http://instagram.com/mervebolugur

Esra EROL ÖZBİR http://instagram.com/esraerol

danla http://instagram.com/danlabilic

Sıla http://instagram.com/silagencoglu

Tarkan http://instagram.com/tarkan

Bensu Soral Baş http://instagram.com/bensusoral

Şükran Kaymak http://instagram.com/sukrankaymak

Atakan Özyurt http://instagram.com/atakanozyurt

Çağla Şıkel http://instagram.com/caglasikel

Serkan Cayoglu http://instagram.com/serkancayoglu