Venüs Retrosu 2021 Başladı? Güzellik Merkezlerine Gitmeyin!


venüs retrosu 2021
Venüs Retrosu 2021 başladı. Güzellik merkezlerinden uzak durun.
Bu yıl Venüs retrosu 19 Aralık 2021’den 29 Ocak 2022’ye kadar Oğlak burcunda gerçekleşecek. Gerileme öncesi gölge günler 17 Kasım 2021’de başladı ve gerileme sonrası gölgeler 1 Mart 2022’ye kadar sürecek. Yıllık Venüs yıldız noktasıysa (sevgi ve güven için önemli bir gün) 8 Ocak 2022’de gerçekleşecek.
Güzellik ve kişisel bakım söz konusu olduğunda özellikle bu dönem riskli hamlelerden kaçının. Saçınızı kestirmek ya da rengini değiştirmek gibi büyük değişiklikler yapmak yerine, enerjinizi sizi daha iyi hissettiren faaliyetlere yönlendirmek çok daha iyi olabilir.
Astrolog Demet Hoşman Verüs retrosu hakkında uyardı:
19 Aralık 29 Ocak 2022 tarihlerinde Venüs Retro harekete geçecek. Para, ilişkiler, aşk, evlilik, ortaklık konularında söz sahibidir Venüs ve retro harekete geçince bu konularda sorunlar artar.

venüs retrosu 2021
Peki bu retroda bizi neler bekliyor? Hoşman şunları söyledi:
Ülkemizin 7. Evinde gerçekleşen Retro bilinen düşmanların sahnede olması dışında ülkemizin ortak projeler ve ithalat, ihracat ilişkileri içinde olduğumuz ülkeler ile bazı anlaşmaların bozulmasına sebep olabilir.
Emekli maaşları ile alakalı da verilecek kararlar bir süre sonra itirazlar nedeni ile yeniden düzenlenebilir.

VENÜS RETROSU 2021 HERKESİN İPLİĞİNİ PAZARA ÇIKARACAK

venüs retrosu 2021
Dünyada ise ünlü bir kadın siyasetçinin ölümü gündeme oturabilir.
Kıtlık alarmı nedeni ile birçok ülkede ek çiftçilik tedbirleri alınabilir.
Maden kazaları, kadınlara yönelik şiddet, kürtajlar Venüs retrosunda artar.
Gizli ilişkiler yaşayan kişiler ( ünlüler de dahil) iplikleri pazara saçılır.

NİKAH GÜNÜ ALIRKEN VENÜS RETROSUNA DİKKAT!

hepsi gülçin trafik kazası

Meteorolojinin Venüs retrosu boyunca bolca uyarı yapması, çığ olayları ve kar yağmayan şehirlerde bile kar yağması ulaşım zorluklarına sebep olabilir.
Covid 19 ile alakalı birkaç ülke sert yasaklar getirirken bazı ülkeler test ve aşı zorlamalarında geri adımlar atacak.
Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak etkisi taşıyan kişiler özellikle güzellikle alakalı değişimler ve estetik operasyonlardan uzak durun.
Gizli, saklı ilişkiler içindeyseniz dikkat edin eldeki bulgurdan da olabilirsiniz.
Nikah, düğün gibi önemli durumların tarihlerinin Venüs retrosunda olmamasına özen gösterilir.

Peki burcunuza göre Aralık ayındaki Venüs retrosu 2021 gücünü nasıl kullanabilirsiniz?

Burcunuzun en çekilmez özelliği nedir?

KOÇ

Küçükken hep yapmak isteyip de yapamadığınız bir aktiviteyi deneyerek içinizdeki çocuğu ortaya çıkarın. Bir hobiye veya uğraşa ne kadar erken başlarsınız, geçmişi iyileştirmeniz ve üzerinizde taşıdığınız bazı kişisel sıkıntıları aşmanız o kadar kolay olacaktır. Bu ayrıca, duygusal tetikleyicilere maruz kaldığınızda tepkisel olmanızı engelleyebilir. Olumlu düşünmeyi de unutmayın.

BOĞA

Güzellik rutininize vakit ayırmak yaratıcı duygularınızı yükseltebilir. Mutfağınızda bulunan ürünlerden kendi yüz maskenizi yapın. Organik bir yüz maskesi cildinizi yatıştırır ve detoks yaparak retro boyunca parlamanızı sağlar. Ayrıca bu tarz denemeler yaparak güzellik reçetenize yeni fikirler ekleyebilirsiniz.

İKİZLER

Dış dünyanın kaosundan uzaklaşmak için kişisel bakımınıza odaklanın. İkizler burcu iletişimin sembolü olduğu için aynı anda pek çok işle uğraşan bir yapınız var. Şimdi bu yoğunluğa biraz ara verin ve kendinize vakit ayırarak sessizliğin tadını çıkarın.

YENGEÇ

Bir su burcu olarak, ılık bir banyo yapmak sizi rahatlatır. Banyo yaparken de auranızı temizlemek için biraz Epsom tuzu, enerji koruması için bir tutam tarçın ve öz sevgiyi artırmak için pembe gül yaprakları kullanmayı deneyin. Bu özel banyo karışımı, enerjinizi sıfırlayacak ve Venüs retrosunda ihtiyacınız olan ruhsal ve duygusal desteği verecektir.

ASLAN

Her zaman ışıkların üzerinizde olmasını sevdiğiniz için bu dönem arkadaşlarınızdan ve ailenizden çok fazla ilgi görmüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu konuda endişelenmek yerine, başarılarınızı sosyal medyada yayınlayarak kendi alkışlarınızı toplayın ama beğenilerin sizi tanımlamasına izin vermeyin.

BAŞAK

Bu dönemde kendinizi şımartın. Hazır 90’ların güzellik ürünleri yeniden popüler olmuşken size gençliğinizi hatırlatacak bir parfüm, ruj veya göz farı deneyin. Astrolojideki gezegensel gerilemelerin amaçlarından biri de geçmişe ait bazı duyguları canlandırmaktır.

TERAZİ

Daima zarif yaklaşımlardan hoşlanan bir burç olarak ruhunuzu yansıtan bir manikür deneyin. Tırnaklarınıza biraz ışıltı eklemekten de çekinmeyin. Bu güzellik hamlesi size kendinizi bir yıldız gibi hissettirecek iltifatlar almanızı sağlayabilir.

AKREP

Kendinize duyduğunuz sevgi oldukça derin ancak retro sırasında duygularınızdan şüphe duymanıza neden olan birkaç an olabilir. Bunun için kişisel bir motivasyon cümlesi veya mantra yazın ve her sabah ayna karşısında yazdıklarınızı okuyun. Olumlamayı veya mantrayı ne kadar sık tekrarlarsanız, enerjinizi yükseltmeniz o kadar kolay olur.

YAY

Retrolar, hayatınızı daha iyi hale getirecek değişiklikler yapma zamanıdır. Bu gezegensel gerileme sırasında nemlendiricilerinize geniş yer açın. Dış hava sıcaklığındaki değişimden dolayı cildiniz aşırı derecede susuz kalır, bu yüzden sizin için en iyi kişisel bakım rutini cildinizi nemlendirmektir.

OĞLAK

Kış mevsiminin gelmesi ışıltınızdan vazgeçmeniz anlamına gelmez. Canlı ve gösterişli bir makyaj pozitif enerjinizi yerine getirebilir.

KOVA

Zodyakın su taşıyıcısı olarak, sürekli değer verdiğiniz insanları mutlu etmek için çalışıyorsunuz. Başkalarıyla o kadar ilgileniyorsunuz ki, yorgunluğunuzu fark edemiyorsunuz. Bu nedenle, aldığınız uyku miktarını artırmanız oldukça önemli. Enerji seviyenizi ve canlılığınızı eski haline getirmek için erken yatın ve gün boyunca kısa uyku molaları verin.

BALIK

Burcunuz ayakları temsil eder. Bu da Venüs retrosu sırasında daha fazla bakıma ihtiyaç duyacakları anlamına geliyor. Ağrıları gidermek için masajdan veya evde yapacağınız küçük bir spa seansından faydalanabilirsiniz. Ayaklarınız hassas olduğu için onlara bakım yapmak sizi çok rahatlatacak ve mutlu edecektir.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.