Timsah Celil Kadın Oldu, Annesi Ne Dedi?


timsah celil kadın oldu

Çukur dizisinin sevilen karakteri Timsah Celil kadın oldu. Oyuncu Ahmet Melih Yılmaz’ın son halini merak ediyor musunuz?

Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinde Timsah Celil rolünü canlandıran Ahmet Melih Yılmaz cinsiyet değişikliği yaparak kadın oldu. Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan Yılmaz trans birey olduğunu duyurdu ve sosyal medyadaki ismini değiştirdi.

Timsah Celil Kadın OlduTİMSAH CELİL KADIN OLDU

Trans birey olduğunu açıkladıktan sonra tiktok uygulamasında melibendeli takma ismiyle videolar çeken Yılmaz’ın kendisine sorulan ailesiyle ilgili soruları cevapladı. Ailesinin kendisine tepkili olduğunu söyleyen Yılmaz’ın bu sözü üzerine annesi Zuhal Yılmaz bir açıklama yaptı.

https://www.tiktok.com/@melibendeli  hesabından yayın yapan Ahmet Melih Yılmaz trans birey olduğunu açıkladıktan sonra babasından çok annesinin kendisine tepki gösterdiğini söyledi. Anne Zuhal Yılmaz ise gazeteci Arif Hür’e konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

timsah celil kadın olduHERKES KENDİ YAŞAMINA BAKSIN

‘Onun arkasındayım. Bu bizim aile meselemiz. Kimseyi ilgilendirmez. Herkes kendi yaşamına baksın. Bu tip haberlerle gündeme gelmek istemiyoruz’ ifadelerini kullandı.

OĞLUYLA GÖRÜŞÜYOR MU?

Gazetecinin kendisine ‘Oğlunuzla görüşüyor musunuz?’ şeklinde yönelttiği soruya Zuhal Yılmaz, ‘Oğlumla görüşüyorum. Niye görüşmeyeyim?’ ifadesiyle cevap verdi.

 

 

Rüzgar Erkoçlar’ın Kız Kardeşi de Ameliyatla Erkek Oldu

@melibendeli 23.30’da @melibendeli00fan ♬ orijinal ses – melibon


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.