Şu sıralar TV 8 ekranlarında Gönüllüler Takımı’nda yarışmaya devam eden Survivor Nagihan eşini neden bıçakladı? Bu sorunun cevabı mahkemede yanıt buldu.

TV 8’de yayınlanan Survivor yarışmasıyla gündeme gelen Milli atlet Nagihan Karadere’nin taraflarından biri olduğu mahkeme bugün sonuçlandı. Nagehan Karadere 3 bin lira para cezasına çarptırıldı.

survivor nagihan eşini neden bıçakladıSurvivor Nagihan olarak tanınan Nagihan Karadere ve eşi Uğur Gökçe Nisan 2017 yılında boşanmışlardı. Boşanmalarının nedeni ise Uğur Gökçe’nin Nagihan’ı aldatması olarak kamuoyuna yansımıştı. Bugün taraflar mahkemede bir kez daha karşı karşıya geldiler. Çünkü Survivor Nagihan, evlilikleri döneminde kendisini aldatan Uğur Gökçe’yi omzundan meyve bıçağıyla bıçaklamıştı.

EŞİNİ OMZUNDAN VE BACAĞINDAN BIÇAKLADI

Bıçaklama olayı boşanma sürecinde, çiftin evdeki eşyalarını topladıkları sırada yaşandı. Yaşanan tartışma üzerine Karadere’nin eski eşi Uğur Gökçe, Milli atleti boğazını sıkarak tehdit etti. Survivor Nagihan da meyve bıçağıyla Uğur Gökçe’yi bacağı ve omzundan yaraladı.

Çift görülen duruşmada birbirinden şikayetçi olmamış, kararını açıklayan mahkeme Karadere’yi 150 gün karşılığı 3 bin lira para cezasına, Gökçe’ye ise 5 ay hapis cezasına çarptırmıştı.