Söz Dizisi Oyuncuları Hakkında Merak Edilenler


Söz Dizisi
Söz Dizisi

Söz dizisi ekranlara Star TV’de gelen bir savaş dizisi olarak ifade edilir. Bir grup Türk askerinin yaptığı operasyonlar ve kahramanlıklar anlatılır. Oyuncu kadrosu oldukça güçlü olduğundan bazı konular izleyiciler tarafından oldukça merak edilir. Söz dizisi oyuncuları hakkında merak edilenler tüm detaylarıyla yazımızda yer almaktadır. Diziyi izleyenler ve oyuncuları tanımak isteyenler için detayları aktaracağız.

Öncelikle oyuncu kadrosunda kimlerin olduğundan bahsetmek gerekir. Dizinin ana kadrosunda yer alan oyuncular; Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Nihat Altınkaya, Meriç Aral, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Atakan Arslan, Erdem Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Ece Okay, İlayda Yıldır, Melissa Yıldırımer şeklinde ifade edilmektedir. Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığını üstlendiği dizi bir özel ekibin hikâyelerini anlatmaktadır.

Söz Dizisi Oyuncuları

Söz dizisinde ekibin komutanı görevini canlandıran Tolga Sarıtaş’ın yaşamı hakkında merak edilenler oldukça fazladır. Tolga Sarıtaş aslen Sivaslıdır. İstanbul’da doğup büyüyen Sarıtaş, 30 Mayıs 1991 yılında doğdu.  İstanbul Üniversitesinde eğitim alan Tolga Sarıtaş, müziğe ve tiyatroya çok küçük yaşlardan beri ilgi duymaktadır. İlk oyunculuk deneyimini ‘Bahtı Kara’ filmiyle 2009 yılında başladı. Söz dizisi oyuncuları arasında en çok merak edilenlerden biridir. 

Diğer merak edilen karakterlerden biri Bahar diğer adıyla Aybüke Pusat’tır. Aybüke Pusat, 1995 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Bale Bölümünden mezun olan Pusat, 2014 Miss Turkey yarışmasında üçüncülük kazanır. İlk olarak Medcezir dizisinde rol alır daha sonra Söz dizisiyle adını duyurur.

Söz Dizisindeki Çolak Kimdir?

Söz dizisinde Çolak karakterine can veren Serhat Kılıç herkesin gönlüne taht kurdu. Oyunculuğundan söz ettiren Kılıç, Söz dizisindeki Çolak kimdir sorularının sorulmasına neden oldu. 1975 Ankara doğumlu olan Kılıç aslen Malatyalıdır. 1998 yılında Bilkent Üniversitesinden mezun olur. 2005 yılında Hacettepe Tiyatro bölümünde doktora yapar. Daha sonra Atatürk Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak ders verir.

Radyo programcılığı da yapan Kılıç, 2001 yılına kadar dönem dönem bu mesleği de icra etmiştir. 2012 yılında TRT’de yayınlanan ‘Seksenler’ dizisinde ‘Ergun Plak’ karakteri ile adını duyurmuştur. İzleyiciler tarafından bu karakterle takdir kazanan Kılıç, Söz dizisinde Çolak karakterini canlandırır.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.