Sevgililer Günü için Muhteşem Saç Şekilleri


sevgililer günü

Sevgililer günü yaklaşıyor. Sevdiğinizin karşısına  o güne özel bir saç modeliyle çıkmak isterseniz doğru yerdesiniz. Sizin için romantik saç modellerini derledik.

KALPTEN TOPUZ

Normal topuzunu güzel bir kalp şeklinde çevirerek Sevgililer Gününün altını çizin. Bunun için topuz aparatını saç lastikleriyle kalp sekline getirmeniz yeterli. Videoyu seyrettiğinizde daha iyi anlayacaksınız.

sevgililer günü

ÖRGÜLÜ KALP

Bu görünümü oluşturmak için saçınızı ortadan ikiye ayırın ve kalp formu oluşturacek şekilde örmeye başlayın. Saç örgüsünü biliyorsanız, bunu da kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu videoyu izleyerek nasıl yapıldığını daha iyi anlayacaksınız.

Sevgilier günü

KALBİME İYİ BAK

Bu kez saçınıza ortadan kalp sekil veriyor ve bitiş noktasında küçük bir tokayla topluyorsunuz.  Ardından tepeden başlayarak kalbin etrafını örgüyle çeviriyorsunuz. Üstteki video yol göstericiniz olacaktır.

Sevgililer günü

ÇİFT TARAFLI KIVRIK KALP

Nasıl tatlı bir saç bu böyle…  Saçınızı geriye çekerek, elastik bir saç kravatıyla sabitleyerek, iki bölüme ayırarak ve bu formasyonun içine bürünene kadar her birini kıvırarak kendi mini kalbinizi oluşturun. Alt uçları, bir “X” formasyonuna yerleştirilmiş iki bobin pimi ile tutun

sevgililer günü

Nasıl tatlı bir saç bu böyle…  Saçınızı arkadan iki tutam şeklinde ayırın. Ve her tutamı kıvırarak kendi üzerinden geçirin ve kalp sekli verin. Sonunda da saç tokasıyla sabitleyin.

KALBİM SAÇIMDA

sevgililer günü

Aşkın işareti kalp bu kez saçınızda bir süs olarak yer alsın. Üstelik bu saçı yapabilmek için sadece düz örgü bilmeniz yeterli. Gerisi sadece şekillendirme… Bu videodan izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.