Seda Sayan, konserinde giydiği elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti. Magazin basını “Seda Sayan sahneye iç çamaşırsız çıktı” diye haber yaptı.Peki gerçek bu mu? Gerçekten Seda Sayan’ın elbisesinin içinde iç çamaşırı yok muydu? Hemen cevabı verelim: Hayır vardı!Yıllardan beri magazin basını nerede transparan elbiseli bir ünlü görse “sahneye iç çamaşırsız çıktı”, “ödül törenine iç çamaşırsız geldi” diye haber yapa yapa bunun gerçek olduğunu sanıyoruz ama gerçek öyle değil. Transparan elbiselerin içine ten rengi astar dikilir. O yüzden de iç çamaşırlarınız görünmez.

ELBİSENİN İÇİNDE İÇ ÇAMAŞIRI YOK MU?

Zaten elbisenin pullarının bir astara dikilmesi gerekiyor. Ancak içinde astar olduğu belli olmaması için de mümkün olan en ince astar seçiliyor. Sanatçılar sahnede rahat etmek için ve her şeyden önemlisi vücudun düzgün durması için iç çamaşırı giyiyorlar.

Bunun yanı sıra zaman zaman sahneye iç çamaşırı giymeden çıkan sanatçılar da yok değil. Zaten bu hareketi ses getirmek için yaptıkları için iç çamaşırı giymedikleri de çok belli oluyor.