Müge Anlı Hamile mi? Eski Eşinden Şok Edici İddialar!


müge anlı hamile mi
Müge Anlı hamile mi? Ünlü sunucunun eski eşi Burhan Akdağ'dan şok edici iddialar arka arkaya geldi. 

Müge Anlı’nın boşanma aşamasında karakolluk olduğu eski eşi Burhan Akdağ sosyal medyada ünlü sunucu hakkında şok edici bir iddiada bulundu.

Burhan Akdağ, yıllardır ATV ekranlarında fenomen bir program sunan Müge Anlı’nın hamile olduğunu iddia etti. Üstelik de Anlı’nın evli bir adamdan hamile olduğunu söyleyerek iddiasını yükseltti.

EVLİ BİR ADAMDAN HAMİLE

ütülemeden ütülü gibi

Burhan Akdağ Insagram hesabından kendisine “Müge evleniyormuş” diyen bir takipçisine cevap olarak “Sen çok geriden geliyorsun. Hamile olduğunu söylesem, evleneceği kişinin boşanmasını beklediğini söylesem sanırım şaşırmazsın. Program neden bitti” diye yazdı.

MÜGE ANLI BURHAN AKDAĞ İLE NASIL EVLENMİŞTİ?

Müge Anlı kariyerinin başındayken Kanal 6 televizyonunda magazin muhabiri olarak çalışıyordu. O dönemki magazin müdürü de Burhan Akdağ’dı. Akdağ evli ve çocuklu olmasına rağmen ikili arasında bir aşk başlamış ve bu aşk Akdağ’ın karısından boşanıp Müge Anlı ile evlenmesiyle sonuçlanmıştı.

Ardından geçen yıllar içinde ikilinin bir kızı oldu. Müge Anlı televizyonda program yapmaya başladı ve hem şöhreti hem parası arttı. Bu durum büyük aşkı bitirdi ve Anlı ve Akdağ olaylı bir boşanmayla ayrıldılar. Velayet savaşlarında ve mal paylaşımı sırasında ise karakolluk olacak derecede olaylar yaşandı.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.