Kate Middleton’ın Güzellik Sırrı Çok Ucuz Bir Üründe Saklı


Kate Middleton'ın Güzellik Sırrı

İngilterenin en gözde prensesinin cildi her zaman parlıyor. Kate Middleton’ın güzellik sırrı ise hepimizin kolaylıkla ulaşabileceği çok ucuz bir ürün.

İngiliz Kraliyet ailesinin gelini, Cambridge Düşesi Kate Middleton güzelliğiyle her zaman hayranlık uyandırıyor. Güzelliğinin en büyük nedeni ise her zaman parlayan ve canlı görünen cildi. Peki bunun için ne kullanıyor? Pahalı kremler? Ya da kullandığı bazı modern teknikler? Hayır, hiçbiri değil… Çok basit ve ucuz bir ürün: Yüz temizleme Görünüşe göre, bu çok basit bir ürün yüzünden.

Kate Middleton'ın Güzellik SırrıMİKROFİBER YÜZ TEMİZLEME BEZİ

Cilt temizliğine çok önem veren Düşes bunun için çok basit bir ürün kullanıyor:  Kate Middleton’ın güzellik sırrı mikrofiber yüz temizleme bezi… Bu bilgiyi veren Kate’in makyaj sanatçısı Arabella Preston mikrofiber yüz temizleme bezinin (Ratiné) cildi temizlemenin yanı sıra peeling de yaptığının altını çiziyor.

NE İŞE YARIYOR?

Mikrofiber yüz temizleme bezini sadece su ile ıslatıp en ağır makyajınızdan bile ve siyah noktalarınızdan kurtulabilirsiniz. Yumuşak dokusu ile cildinizi temizlerken aynı zamanda masaj da yapar. Kimyasal içeriği olmadığı için en doğal şekilde yüzünüzü temizlersiniz. Ayrıca Yüzdeki yağ ve kiri derinlemesine temizler. Ciltteki gözenekleri açarak cildin nefes almasını sağlar. Peeling özelliği ile de yüzde siyah nokta oluşumunu engeller.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe