Hakan Yılmaz ve eşini otelde dövdüler. Ünlü oyuncu ve eşi bu fotoğrafı çektirdikten 1 saat sonra otelde dayak yedi.

Ünlü oyuncu Hakan Yılmaz geçtiğimiz akşam Arnavutköy’de bir restoranda kendisi için hazırlanan sürpriz doğum günü yemeğine katıldı. Yemekten sonra Hakan Yılmaz ve eşi Elif ile birlikte konaklamak için Etiler’deki Le Meridien Otel’e gitti. Otele giren Yılmaz ve eşinin yanına korumasıyla birlikte Denizhan Vural ve arkadaşı Erdal Gökçe geldi.

BENİ TANIYOR MUSUN?

Vural, Yılmaz’a “Sen beni tanıyor musun” diye sordu. “Kusura bakmayın, tanıyamadım” yanıtını veren Hakan Yılmaz’a, “Sen beni nasıl tanımazsın. Seni ve karını burada harcarım” diyen Vural ve yanındaki 2 kişi, Hakan Yılmaz ve eşine otel lobisinde tekme tokat vurmaya başladı. Elif Yılmaz’ın kafasına sert bir cisimle vurdu.

SERBEST KALDILAR

Otel çalışanlarının araya girip dayağı durdurma girişiminde bulunsa da bu sonuçsuz kaldı. Otele gelen polis Yılmaz ve eşine saldıran 3 kişiyi gözaltına aldı. Ancak ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar oluşan Yılmaz ve eşi ise hastaneye gidip darp raporu aldı. Ve saldırganlardan şikayetçi oldu. Polis şimdi kamera kayıtlarını inceliyor..

“KİMSE KANUNDAN ÜSTÜN DEĞİLDİR”

Hakan Yılmaz, yaşadıklarını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.
“Önceki akşam eşimle birlikte gittiğimiz Etiler Le Meridien Otel’in lobisinde yanıma gelen ve ‘Beni tanıdın mı?’ diye soran kişiye ‘Tanıyamadım’ yanıtını verdim. Bu yanıtın üzerine ‘Beni nasıl tanımazsın’ diyen, eşimin yanında bana küfür ve hakaret eden şahıs, ardından yanındaki iki arkadaşı ile birlikte eşimle beni darp etmiştir.

Eşimin de yaralandığı olay sonrasında darp raporu ile birlikte karakola giderek kendilerinden şikayetçi oldul. Bu sırada bana, eşime ve yanımıza gelen ortağıma hakaretler ve tehditler devam etti.

Avukatım tarafından yasal işlemler başlatılmıştır. Şehrin göbeğinde sırf ‘tanımıyorum’ dedim diye, üstelik de eşimin yanında böyle bir saldırıyı kabul etmiyorum, etmeyeceğim! Kimse kanun üstü değildir! Suçluların gerekli cezayı alacağına dair hukuka inancım tam! Kamuoyuna saygıyla duyururum”