En Sevimli Dekorlardan Biri : Cam Kavanoz


kavanoz

Cam kavanozlar en sevimli dekorlardan biri! Bu modaya gecikmeden yetişin deriz.

Mutfakta yardıma ihtiyacınız olduğunda, turşu saklamanız gerektiğinde veya tuzunuzu dolduracak bir yer aradığınızda, cam kavanoz işe yaramıştır. Oysa ki dekorasyon olarak elverişli özellikleri olan bir üründür. Çeşitli boylarda geldiği ve saydamlığı eğlenceli fırsatlar sunduğu için dekore edilmeye elverişlidir.

SAKSI

İster hediye olarak verecek olun ister bir rafa küçük bitkilerinizi dizmek istiyor olun, saksı yerine kavanoz kullanmak işinize yarayacaktır. Küçük kaktüs ve aloe vera gibi bitkilerin boylarından dolayı rahat edeceği bir saksı görevi görürler. Üstelik sıkıcı bir saksıdan çok daha havalı duracaktır.

kavanoz

VAZO

Taze çiçeklerinizi suya koyarken vazo olarak kullanabilirsiniz. Görüntü çok sevimli olacaktır!

kavanoz

SABUNLUK

Güzel kokulu sıvı sabunlarınızı sıkıcı plastik ambalajları yerine boyunu ve şeklini sevdiğiniz bir cam kavanozda saklamaya ne dersiniz? Tek yapmanız gereken pompası olan bir kapak almak ve bu kavanoza uydurmak. Ambalajın kendisiyle gelen kapağı bile evdeki kavanozunuza uydurmayı deneyebilirsiniz! Sıradan şeylere alışılmışın dışı noktalardan yaklaşmak her zaman eğlencelidir. Sıvı sabunu hiç böyle görmemiş olmak banyoya sevimli bir hava katar.

kavanoz

LAMBA

Baş ucunuza koyabileceğiniz retro görünüşlü bir lambaya ne dersiniz? Kablo ışıklar bir çok teçhizat ve eşya dükkanında satılmaktadır. Fişle değil ama pille çalışan versiyonlarını alarak kavanoza atıp kapağını kapatmanız yeterli olacaktır. Ne fiş ne elektrik derdi yok!

kavanoz

EV YAPIMI KREMLER

Tarifler öğrenip evdeki malzemelerinizle hazırladığınız kremleri doldurabileceğiniz küçük bir cam kavanoz dolabınızda bulunmalı. Bu dekor olarak banyoda güzel duracak ve kreminize bir kutu vermiş olacaktır. Üstelik başka bir kreminizin kabı zarar gördüyse cam kavanoza transfer edebilirsiniz.

Ev yapımı kremleri sıklıkla yapıyorsanız aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi tatlı bir dizayn kullanarak banyonuzda sıralayın.

kavanoz

MUM

Mumlarınıza bir yer yakıştıramadıysanız cam kavanoz görüntüsünü denemeden geçmeyin. Bir kaç düşünceli dokunuş ile sahip olduğunuz en güzel mumluk haline gelebilir.

kavanoz

 


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe