Dördüncü Sezonda Elite Dizisi Yeni Oyuncuları Kimler?


Elite Dizisi

Elite Netflix’te! Dördüncü sezonun aktörleri ve aktrisleri hakkında her şeyi bilmek istiyorsanız, okumaya devam edin! Popüler İspanyol Elite dizisi 2018’de yayınlanmasından bu yana, dünyanın dört bir yanındaki insanlar tarafından ilgi odağı oldu. Marina’nın cinayeti ve ardından gelen dram…

Diziden Ayrılan Karakterler

Dördüncü sezonu ile Elite dizisi, Netflix ’te 18 Haziran’da tekrar ekranlara merhaba dedi. Bu arada diziden ayrılan birkaç karakter oldu. Bu oyuncular; Ester Exposito (Carla), Danna Paola (Lu), Álvaro Rico (Polo) ve Jorge López (Valerio) diziden ayrıldı.

Elite Dizisi

Elite 4. Sezonun Yeni Oyuncuları Kimler?

4.sezon Elite dizisi, bazı tanıdık yüzlerin ayrılışını işaret ederken takıma birçok yeni oyuncu ve aktris eklendi. Dizinin kadrosunda yer alan isimler arasında Samuel’i (Itzan Escamilla), Guzmán’ı (Miguel Bernardeau), Ander Muñoz’u (Arón Pipe)r, Omar Shanaa’y(ı Omar Ayuso) ve Rebeka’yı (Claudia Salas) canlandıracak. Ayrıca Georgina Amorós, galadan önce Nadia rolünde yer alacak Mina El Hammani ile birlikte Cayetana karakterini oynayacak.

 

Elite Dizisi

Yeni tanıtılan Blanco Commerford ailesi arasında Ari rolünde (Carla Díaz), Mencía rolünde (Martina Cariddi), Patrick rolünde (Manu Ríos) ve baba ve yeni yönetici Benjamin olarak (Diego Martín’i) göreceğiz. Diğer iki yenilik arasında Pol Granch, önemli bir role sahip olacak Andrés Velencoso ile Phillippe karakterini oynayacak. Ayrıca Elite dizisi oyuncularından, Danna Paola (Lu), Ester Exposito (Carla), Álvaro Rico (Polo), Jorge López (Valerio), Sergio Momo (Yeray) ve Leiti Sène (Malick) gelecek sezon rollerine devam etmeyecekler.

ELİTE’in 4.Sezon Yeni Karakterleri

Diego Martin

Elite’ye katılan genç oyuncular arasında tanıdık bir yüz Diego Martin ‘Aquí no hay quien viva’dan ‘Velvet’e birçok İspanyol dizisinde yer aldı. 4. sezonda Netflix önemli bir komployu patlatıyor. O, üç genç çocuğuyla birlikte şehir merkezine inen Las Encinas’ın yeni direktörü Benjamín Blanco olacak. Avrupa’da büyük güce sahip, kendi disipliniyle öğrencileri reforme etmeye istekli bir girişimci.

Elite Dizisi

Manu Ríos

Mümkün olduğunca çok sayıda genç izleyiciyi cezbeden bir sosyal medya yıldızı. Etkileyici ve model Manu Ríos, Netflix’te, istediğini almaya alışmış çekici bir çocuk olan Benjamin’in oğlu Patrick Blanco Commerford karakteriyle ilk kez sahneye çıkıyor.

Carla Diaz

Arkasında özgeçmişi olan çok genç bir aktris. ‘Aşk ve hayat’,’ Av. Monteperdido ‘ ,’ Altı Kızkardeş ‘ gibi yapımlarda yer aldı. Elite dizisi ile Benjamin’in kızı ve Patrick’in ikizi Ari Blanco Commerford’u oynuyor. Guzmán ve Samu arasında yeni bir çatışmanın tetikleyicisi olabilir.

Elite dizisi

Martina Caraddi

Martina Caraddi , ‘Nasıl Olduğunu Anlat’ ve ‘Savaş Devam Ederken’ gibi projelerde yer aldı ve Netflix dizisinde Mencía Blanco Commerford rolünü oynayacak. Ailenin en küçüğü, en bağımsız, kaotik ve istikrarsız olanıdır ve belki de bu yüzden Rebe ile olan ilişkisi bize konuşacak çok şey verecektir.

Pol Granch

Bir Avrupa prensliğinin tahtının varisi Phillipe Florian Von Triesenberg, özellikle Cayetana ile bağlantı kuracağı Las Encinas’a vardığında onun daha sıradan tarafını (yani parti ve seks) keşfedecek.

Elite dizisi

Andres Velencoso

Bizi de şaşırttı, Elite için en son onaylanan aktörlerden biri, en uluslararası İspanyol model tercüman olan Andrés Velencoso’dur. Kimi oynayacağını bilmiyoruz ve kısa bir katılım olacağını tahmin ediyoruz ancak Beyaz Commerfords ile ilgili olacak gibi görünüyor.

Elite Orijinal Oyuncu Kadrosu

Ester Exposito

Elite’ye geri dönmeyecek, orijinal yıldızlardan biri de kendini bir fenomen olarak kabul ettiren Ester Exposito’dur.

Elite dizisi

Danna Paola

Meksikalı Danna Paola, Elite dizisi öncesi zaten bir yıldızdı. İspanya’da pek tanınmamasına rağmen, Latin Amerika’da uzun yıllardır aktris ve şarkıcı olarak başarılı olmuştur.

El Hammani Madeni

Kısa öykülerde Nadia’ya birkaç bölüme hayat veren aktris Mina El Hammani’de de görülecek. Las Encinas’tan sonra ‘El internado: Las cumbres’de göründü ama öğrenci olarak değil, öğretmen olarak.

Jorge Lopez

Özleyeceğimiz bir ‘Elit’ karakteri varsa o da Lu’nun sevgili kardeşi Valerio’dur. Şarkıcı ve oyuncu olarak Latin Amerika’da da popüler olan Şilili Jorge López dizideki en iyi oyunculuklardan birisini sergiledi.

Alvaro Riko

3.sezonda katılan ve 4. sezonda yer almayacak orijinal Elite dizisi oyuncularından sonuncusu Álvaro Rico.

Elite dizisi

Kısaca Elite

Dizi, İspanyol seçkinlerinin çocuklarının eğitim gördüğü bir okul olan Las Encinas’ın günlük hayatını takip ediyor. Meydana gelen depremin ardından bir devlet okulunun yıkılışı ile başlar ve hükümet bu üst sınıf okula yoksul ailelerden üç öğrenciyi yerleştirmeye zorlar. Bu insanların gerçekleri arasındaki yüzleşme ve gerilim bir cinayete yol açacaktır.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.