Nihal Candan’ın Kocası Varmış Ya!..


nihal candan'ın kocası

Nihal Candan’ın kocası açıklama yaptı.

Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Dilan Polat ve Engin Polat’ın kara para aklama suçlamasıyla tutuklanmasının ardından Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşler de aynı suçlamayla tutuklandı.

Tutuklanmasının ardından Candan kardeşlerden Nihal Candan’ın 4 ay önce gizli bir şekilde evlendiği ortaya çıktı. Nihal Candan’ın eşi Mehmet Faruk Çiçek avukatı aracılığıyla sessizliğini bozdu ve sabah 5’te eşi için eve gelen polisleri gördüğünde şoke olduğunu söyledi.

Bahar Candan ve Nihal Candan (Gülnihal Çiçek) geçen hafta, yürütülen ‘dolandırıcılık’ soruşturması kapsamında tutuklandı. Erotik paylaşımlarıyla dikkat çeken Nihal Candan’ın 4 ay kadar önce evlendiği ortaya çıktı.

nihal candan'ın kocası

EVLİLİK GİZLENMİŞ

İş insanı eş Mehmet Faruk Çiçek’in avukatı yaptığı açıklamada müvekkilinin soruşturma konusuyla ilgili olmadığını açıkladı. Çiçek’in avukatı Kemal Özdemir Halk TV’ye yaptığı açıklamada “Müvekkil Mehmet Faruk Çiçek, söz konusu soruşturmanın bir süjesi değil. Müvekkilin değil şüpheli olarak, bilgi sahibi olarak bile ifadesi alınmadı” dedi.

İş insanı Çiçek’in ilk evliliğinden iki çocuğunun olduğunu kaydeden Av. Özdemir “Müvekkilin, mensubu olduğu ailenin gelenekleri ve mahremiyet isteği nedeniyle eşi Nihal Candan ile yapmış oldukları evlilik, kamuoyuna bilinçli olarak duyurulmadı” ifadelerini kullandı.

POLİS EKİPLERİNİ GÖRÜNCE ŞOKE OLDU

Nihal Candan’ın eşi ile yaşadığı Zorlu Center’daki evine polislerin sabah saat 05.15 gibi geldiklerini kaydeden Av. Özdemir “Polis ekipleri eve geldiğinde müvekkil de şok geçiriyor. Eşi için gelindiğini asla aklına getirmiyor. Hatta gelen polislere, ‘galiba yanlış adrese geldiniz’ diyor” diye konuştu.

Çiçek’in, Nihal Candan’ın emniyet ve adliye aşamasında yanında olmaya çalıştığını söyleyen Av. Özdemir, “Bugün de tutuklu bulunduğu cezaevine giderek kendisini ziyaret etti” bilgisini verdi.

Gündemde yer alan iddialara göre Nihal Candan 4 ay önce, Mehmet Faruk Çiçek ile evlendi. 28 Temmuz’da kıyılan nikahta, çiftin nikah şahidinin ise Candan kardeşlerin anne ve babası olduğu öne sürüldü.

NİHAL CANDAN’IN KOCASI MEHMET FARUK ÇİÇEK KİMDİR?

Nihal Candan’ın kocası Mehmet Faruk Çiçek’in Seyid Lojistik ve Daim Tobacco’nun sahibi olduğu biliniyor.

Faruk Çiçek, 1 Şubat 1986 tarihinde, Yüksel-Hasan Çiçek çiftinin üç çocuğundan biri olarak Şırnak’ın Cizre ilçesinde dünyaya geldi. Mersin’de büyüyen iş insanı, Mersin Toros Koleji ve Toros Üniversitesi’ndeki eğitimlerinin ardından ticaret hayatına atıldı. 2014 yılında Seyid Lojistik adlı uluslararası nakliyat firması ile Daim Tobacco adını verdiği nargile tütün fabrikasını kurdu. Hem Mersin’de hem de İstanbul’da birer ofisi bulunan Çiçek’in İstanbul garajında 50 adet TIR bulunuyor.

Önceleri Irak üzerine yoğunlaşan, ardından hizmet alanını Avrupa ve Asya ülkelerini kapsayacak şekilde genişleten Seyid Lojistik’in Irak, Almanya, İtalya, Fransa, Belçika, Hollanda, Avusturya ve Lübnan’da temsilcilikleri ve acenteleri bulunuyor. Daim Tobacco da nargile tütünü imalat ve ihracatında Türkiye’nin öncü firmaları arasında. Firma, ürünlerini 15 ülkeye ihraç ediyor.

NİHAL CANDAN KİMDİR?

15 Haziran 1995 tarihinde Mersin’de doğan Nihal Candan, Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim gördü. Genç kadın Bu Tarz Benim yarışmasıyla ünlendi. Ancak bu kadar ünlenmesinde yarışmada giydiği kıyafetlerinin yanı sıra ilginç tavırları ve konuşma tarzı büyük rol oynadı.

Nihal Candan, 7 Şubat 2016 tarihinde başlayan Survivor 2016 yarışmasına da gönüllüler takımında yarışmıştı.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.