Kıyafet Üzerinde Unutulan Alarm Nasıl Çıkarılır?


unutulan alarm nasıl çıkarılır

Kıyafet üzerinde unutulan alarm nasıl çıkarılır?

Mağazadan alışveriş yaptınız. Heyecanla eve döndünüz. Yeni kıyafetinizi giymek için sabırsızlanıyorsunuz. Bir de bakmışsınız ki güvenlik alarmı kıyafetin üzerinde duruyor. Ne yapacaksınız? Geri götürüp alarmı söktürmek için vaktiniz ya da gücünüz de yok. O zaman alarmı çıkarmanın alternatif yolu var mı diye araştırmaya başladınız ki şu anda bu haberi okuyorsunuz 🙂 Doğru yerdesiniz. Unutulan alarm nasıl çıkarılır, size çok basit bir yolunu göstereceğiz.

Güvenlik alarmları hırsızlar için bir önlem olarak takılır. Pahalı bir ürünü alıp ön kapıdan gizlice kaçmaya çalışırken alarmı tetikler ve kapıdaki güvenlik görevlisi de sizi yakalar. Kendiniz kırarak çıkarmaya çalıştığınızda da içindeki mürekkep akarak aldığınız kıyafeti kullanılmaz hale getirir.

Ama son zamanlarda unutulan alarmlar çoğalmaya başladı.  Kapıdan çıkarken ötmediğine göre demek ki bazı alarmlar aktif edilmiyor.

Hatta internet alışverişlerinde gelen ürünlerin üzerindeki unutulan alarmlar yüzünden çok sayıda şikayet var.

Evdeki elektrikli aletler kaç lira elektrik yakar?

UNUTULAN ALARM NASIL ÇIKARILIR?

unutulan alarm nasıl çıkarılırunutulan alarm nasıl çıkarılır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Ay hırsızlara yol gösteriyorsun” “vay bu yöntemi kötüye kullanırlar” diyenlere baştan söyleyelim: Hırsıza kilit dayanmaz. Onlar bu yöntemleri zaten biliyordur.

Yöntem çok basit, uygulaması çok kolay

Bir alışveriş poşetinin sapını kıvırarak ip haline getirin. Kullandığınız poşet sebze reyonlarında kullanılan ince poşetlerden olursa daha iyi olur.

(Poşet yerine alternatif olarak lastik kullanan da var)

Kıvırarak ip haline getirdiğiniz poşeti alarmın düğmesinin çevresine dolayın. Bir süre sonra tık sesi gelecek. Doğru yoldasınız, vazgeçmeyin.

Birkaç kez daha dolayın kilit açılacak.

Videoyu izlerseniz daha iyi anlarsınız. Ve pemmbe’nin instagram sayfasını takip etmeyi unutmayın.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

pemmbe.com (@pemmbecom)’in paylaştığı bir gönderi


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.