Trendyol’dan Nasıl Para Kazanılır?


trendyol'dan nasıl para kazanılır

Trendyol’dan Nasıl Para Kazanılır?

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Trendyol müşterilerine de para kazandırıyor. Alışveriş yaptıkça kazandıran bir sistem yaratan Trendyol’un link verme, cüzdan, yorum yapma, satın alma çeşitli para kazandırma yöntemleri mevcut.

TRENDYOL’DAN NASIL PARA KAZANILIR?

LİNK VEREREK PARA KAZANMA (SATIŞ ORTAKLIĞI)

Trendyol ile satış ortaklığı yaparak para kazanmanız mümkün. Instagram kullanıcıları hikayelerinde Trendyol’un linkini vererek takipçilerini alışverişe yönlendirebiliyor. Bu linkler aracılığıyla yapılan alışverişlerden trendyol bir yüzde veriyor. Ancak link verebilmeniz için trendyol ile infuluencer anlaşması yapmanız lazım. Bunun için de hepsi organik 10 bin kullanıcınız olmalı ve etkileşiminiz de yüksek olmalı. Trendyol ile infuluencer anlaşması yapmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Satış ortağı uygulamasında, bir bağlantıya yapılan her tıklama veya satın alma için para ödenir. Yönlendirdiğiniz bağlantıyla satış yapıyorsanız, satış başına % 15 komisyon alacaksınız. (Yemek ve market linklerinin komisyon oranları değişebiliyor.) Linklerinizle 10.000 TL satarsanız yaklaşık 1500 TL gelir elde edersiniz.

trendyol'dan nasıl para kazanılır
Trendyol’dan Nasıl Para Kazanılır

TRENDYOL CÜZDAN İLE PARA KAZANMA

Trendyoldan yaptığınız alışverişleri trendyol cüzdandan yaparsanız trendyol her alışveriş için cüzdanınıza para yatırıyor. Ayrıca yorum sapma, çeşitli bilgileri sisteme ekleme gibi görevleri yerine getirdikçe de cüzdanınıza para yatıyor.
Cüzdana para yatması için cüzdanım uygulaması aktif hale gelmesi gerekiyor. Trendyol cüzdanımı aktif edebilmek için telefon numarasına gelen SMS doğrulamasını gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Doğrulama sonrasında banka kartı ya da kredi kartı ile cüzdana bakiye yüklenebilmektedir. 10 dakika sonrasında para cüzdan hesabına aktarılacaktır.
Trendyol cüzdanın alışverişteki avantajlarını sıralayacak olursak;

  • Cüzdan hesabı açtığınızda anında 20 TL kazanabilirsiniz.
  • Hesabınıza ilk 10 TL ve üzeri yüklemede de 10 TL daha kazanabilirsiniz.
  • Alışveriş tutarının %2’si kadar trendyol para kazanabilirsiniz. Örneğin 1000 TL’lik alışveriş yaparsanız, 20 TL cüzdan para kazanırsınız.
  • Her bir yorum başına 5 TL cüzdan para kazanırsınız ancak sadece onaylanmış yorumlar için ücret ödenmektedir.
  • Yemek siparişlerinizin %20’sini cüzdanınıza aktararak kazanırsınız
  • Satın almış olduğunuz ürünlere yorum yaptığınızda her yorumunuz için 5 TL kazanç elde edebilirsiniz.
  • Hızlı Market kategorisinde yapacağınız alışverişlerin %10’unu geri kazanırsınız
  • Cüzdan ile yapacağınız Vodafone TL yüklemelerinizde %1 oranında cüzdan para kazanma aşamaları sayesinde para kazanmanın farklı seçenekleri de bulunmaktadır.

Evdeki elektrikli aletler kaç lira elektrik yakar?

PAYLAŞ KAZAN

Trendyoldan paylaş kazan yöntemiyle para kazanmak mümkün. Bunun için aylık olarak düzenlenen “paylaş – kazan” kampanyasıyla paylaşılan ürünler gönderilen kişiler tarafından her satın alındığında paylaşan kişi ürün fiyatının %5’i kadar para kazanır. Kısaca Trendyol uygulaması üzerinden kullanıcılar, beğendiği ürünleri arkadaşlarıyla paylaşarak para kazanabilir.

trendyoldan nasıl para kazanılırKOLEKSİYON HAZIRLAYARAK PARA KAZANMA

Trendyol zaman zaman paylaş kazan uygulaması yapar. Bunun için belirlenen tarih aralığında uygulama mobil cihazlara indirilir, favorilerin sekmesinden en az 10 ürün tercih edilir ve koleksiyon oluşturulur. Oluşturulan koleksiyon arkadaşlar ile paylaşılır. Bu yöntemle 100 liraya kadar para kazanmak mümkün olabilir.

ÜRÜN TANITIMI YAPARAK PARA KAZANMA

Trendyol ile infuluencer anlaşması yapamamış olabilirsiniz ancak siz ürün paylaşmaya devam ettikçe bu trendyol tarafından fark edilir ve size bir reklam anlaşması önerilebilir. Ya da ürün göndererek tanıtmanız istenebilir. Ancak bu aşamaya kadar kendi bütçeniz ile trendyol üzerinden alacağınız ürünleri takipçilerinize tanıtmanız gerekmektedir.

SATIŞ YAPARAK PARA KAZANMA

Trendyol Türkiye’nin en büyük e-ticaret sayfalarından biri. Büyük, orta ya da küçük üretici olmanız fark etmeksizin Trendyol’da satıcı olarak yer almak ürünlerinizin satılmasını sağlayacaktır.

Trendyol’da satış yapmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

 


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.