Karısına Baldızıyla Seks Yapmak İstediğini Söyledi! Aslında Niyeti İyiydi!


Karısına Baldızıyla Seks Yapmak İstediğini Söyledi

Koca karısına baldızıyla seks yapmak istediğini söyledi. Ama aslında amacı “iyi niyetli”ydi!

Bir Reddit kullanıcısı olan throwRASister9977 bir süredir eşi ile birlikte çocuk yapmaya çalışıyorlardı ancak kadının çocuğu olmayacağı anlaşılınca taşıyıcı anne yöntemini kullanmaya karar verdiler. Kadının kız kardeşi bu iş için gönüllü oldu. Hem yumurtalıklarını bağışlayacak, hem de bebeği taşıyacaktı. Bunun için tüp bebek yöntemine başvurulması gerekiyordu.

KARISINA BALDIZIYLA SEKS YAPMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Ancak günler geçtikçe kadının kocasının konuşmaları tuhaflaşmaya başladı. Tüp bebek yönteminin gereksiz olduğunu çok para ve zaman kaybı olduğunu söylemeye başladı. Sonunda ağzındaki baklayı çıkardı. Koca karısına baldızıyla seks yapmak istediğini söyledi. Ama tabii ki amacı sadece paradan ve zamandan tasarruf etmekti. Eski usul yöntem dururken neden tüp bebek yaptırsınlardı ki?

34 yaşındaki kadın bu konudaki duygularını Reddit platformuna şöyle yazdı:

❝Taşıyıcı anne yöntemiyle bebek sahibi olma konusunda eşimle aynı fikirdeydik ancak bir süre sonra eşim tüp bebek merkezinin çok fazla zaman ve para kaybettireceğini söyleyerek yavaş yavaş ‘geleneksel yol’u denememiz gerektiğini ima etti. Bu yöntemin bebek doğduğunda ve daha sonrasında maddi olarak önemli ölçüde yararımıza olacağını söyleyip duruyordu. Hem de tüp bebeğe göre hızlı olacağı için daha fazla beklememize gerek kalmayacakmış.❞

Ünlülerin çantasında taşıdığı tuhaf şeyler

KOCASI ONU BENCİLLİKLE SUÇLADI

Kadın eşinin bu teklifi karşısında şok oldu ve büyük tepki gösterdi. Bunun kesinlikle olamayacağına, kendisini bu konuda rahat hissetmeyeceğini söyledi. Kocasına eğer bu konuda ısrarcı olursa taşıyıcı annelik fikrinden vazgeçmeleri gerektiğini belirtti. Üstelik kız kardeşine bunu teklif dahi edemezdi. Ancak eşinden hiç de beklenmedik bir tepki aldı.

Kadın duygularını şöyle anlattı:

❝Kız kardeşimin, eşimin bu önerisini duyduğunda vereceği tepkiyi hayal dahi edemiyorum. Sırf kolay ve masrafsız olduğu için kız kardeşimle cinsel ilişkiye girerek çocuk yapmayı düşünmesi beni mahvetti. Bu teklifi sert bir şekilde reddettikten sonra, “bana nasıl güvenmezsin” diyerek beni suçlamaya başladı. Benimle evlendiğinde hayallerindeki gibi baba olmayı istiyorken, ben geri adım attığım için bencil olduğumu söylüyor ve kısırlık problemim için beni suçluyor.❞

Bu tartışma sırasında eşinin kendisine yaşattığı psikolojik şiddetten dolayı vücudunun işe yaramaz olduğunu hissettiğini söyleyen ve çok üzüldüğünü dile getiren genç kadın, yaşadığı hayal kırıklığını anlattığında; sosyal medya kullanıcılarından büyük bir destek gördü.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.