En Yakın Arkadaşı Düğününe Beyaz Gelinlikle Geldi!


En Yakın Arkadaşı Düğününe Beyaz Gelinlikle Geldi

En Yakın Arkadaşı Düğününe Beyaz Gelinlikle Geldi! Bu başınıza gelse ne hissedersiniz?

Düğünde en güzel kadın gelin olmalıdır? Bu yazılı olmayan bir kuraldır ve o yüzden bir düğüne gidilirken beyaz bir elbise giyilmez. Ama bu olayda gelinin en yakın arkadaşı değil beyaz elbise beyaz gelinlik giderek düğüne gitmiş.

Genç kadın, evlenmesine dakikalar kala en yakın arkadaşının düğüne gelinlik giyerek geldiğini görünce şoke oldu ve duygularını Reddit‘te anlattı.

EN YAKIN ARKADAŞI DÜĞÜNÜNE BEYAZ GELİNLİKLE GELDİ!

Aslında her şey çok güzel başlamıştı. Yirmi kişilik samimi bir törenle dünya evine girmeyi planlamış olan 28 yaşındaki genç kadın kendisine nedime olarak liseden beri en yakın arkadaşı olan Andy’yi seçmişti. Andy ile düğünde giymek üzere i pembe renkli ve altın işlemeli bir nedime elbisesini konusunda anlaştılar. İkisi de elbiseyi beğenmişti. Andy’nin düğüne bu elbise ile gelmesini beklerken onu beyaz bir gelinlik içinde görünce neye uğradığını şaşırdı.

Alayların buraya geleceği belki de lise yıllarından belliydi. Çünkü genç kadın lisedeyken Andy’nın zorbalıklarına uğramış ama büyüyüp olgunlaştıkça ikisi de o günleri geride bırakıp yakın arkadaş olmuşlardı. Genç kadın o günü şöyle anlatıyor:

“Ondan nedimem olmasını istediğimde çok heyecanlandı ve hemen hazırlıklara başladı, kendisi için benim de çok beğeneceğim bir elbise seçmişti. Ancak düğünümden birkaç gün önce beni aradı ve benim için beğeneceğimi umduğu bir ‘sürpriz’ hazırladığını söyledi.”

Karısına baldızıyla seks yapmak istediğini söyledi! Aslında niyeti iyiydi!

MUTLULUĞUNU PAYLAŞMAK İSTEMİŞ

Heyecanla sürprizi bekleyen genç kadın bir düğün hediyesi bekliyor acaba ne getirecek diye merak ediyordu ama onun yerine karşısında beyaz gelinlikler içinde Andy’yi gördü. Bir müddet konuşamadı çünkü gözlerine inanamıyordu. Böyle bir şey nasıl olabilirdi? Hangi insan en yakın arkadaşının düğününe bir gelinlikle gelirdi?

Kadın kafasının içinden bunları geçirirken Andy yaptığı saçmalığın farkında olmadan sürprizi beğenip beğenmediğini sordu:

❝Andy bana nedime elbisesi yerine, sevincimi ve mutluluğumu paylaşmanın bir sembolü olarak gelinlik giymeyi tercih ettiğini söyledi! Çok sinirlendim ve büyük bir tartışma yaşadık. En sonunda Andy’yi düğünden kovdum. Giderek sesini yükselten Andy kendisinin yaptığının normal olduğunu  ve gelinlikle benden daha zarif göründüğü için kendisini kıskandığımı söyledi.❞

Olay burada kalsa iyi… Tartışmanın ardından olaya Andy’nin eşi de dahil oldu ve gelini arayarak Andy’nin büyük bir depresyonda olduğunu daha az tepki vermesi gerektiğini söyledi.

Yaşadığı olayı sosyal medyadan paylaşan kadın birçok kullanıcının desteğini görse de arada Andy’ye hak verenler de çıktı.

 


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.