İşte Victoria ve David Beckham’ın Evi: Bakır Tencere Kullanıyorlar!


Beckham'ın evi

Victoria ve David Beckham, her  daim aşkları, aileleri ve şıklıklarıyla önde… Peki nasıl yaşadıklarını merak ediyor musunuz? İşte Victoria ve David Beckham’ın evi… Instagram fotoğralarına detaylı baktığımızda birçok ipucu görebiliyoruz.

Beckham çifti stilleriyle ön plana çıkıyor. Bu yüzden Londra’daki evlerinin de stil sahibi olması hiç şaşırtıcı değil. Günlük hayatlarını Instagram’dan paylaşmayı seven çiftin evi West Park, Holland Park, West London’da…

8 MİLYON STERLİNE YENİLENDİ

Beckhamlar yenileme çalışmaları için yaklaşık 8 milyon sterlin harcadıktan sonra 2016 yılında bu eve taşındı.  Tüm ev Brooklyn , Romeo , Cruz ve Harper’ın oynayabileceği kadar geniş bir alana sahip. Ayrıca çok da büyük bir bahçesi var. Evdeki monokrom parke döşemelerinden modern mutfağa kadar birçok köşe ciddi tasarım ilhamı veriyor. Fotoğraflardaki bazı detaylar ise oldukça ilgi çekici.

Beckhamların evinin girişinde siyah ve beyaz karo zemin ve koridor boyunca duvara monteli çok sayıda bulunuyor. Oturma odalarındaki duvar kağıdı asma yaprağı desenli. Baba oğulun sıklıkla vakit geçirdiği cumbada ise iki rahat koltuk görülüyor. Aile şöminenin önünde vakit geçirmekten hoşlanıyor.

BAKIR TENCERE KULLANIYORLAR

En son teknolojiye sahip cihazlar ve şık siyah dolaplarla donatılmış mutfak, aile evinin en önemli yerlerinden biri.  Şerit aydınlatmalı açık ahşap raflar ekstra saklama alanı sunuyor ve arka planda bir Dualit ekmek kızartma makinesi ve düz ekran televizyon göze çarpıyor. Odanın ortasında fırın ve ekstra yemek hazırlama alanı için ahşap tablalı büyük bir ada bulunuyor. Çift, profesyonel bir kahve makinesi ve şık bakır tencereler de dahil olmak üzere mutfaktaki en iyi cihazları kullanmaya dikkat ediyor.

İşte Victoria ve David Beckham’ın Evi:

 


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.