Hırsızların Bant Yöntemi Tuzağına Düşmeyin!


hırsızların bant yöntemi

Hırsızların, sizin evde olup olmadığınızı öğrenmek için birçok yöntemi vardır. Hırsızların bant yöntemi ise çok kurnazca! Sakın bu tuzağa düşmeyin!

Eğer tatile çıkıyor ve hırsıza karşı holün ışığını açık bırakıyorsanız tam tersi etki yapacaktır. Çünkü hırsız her gece aynı yerde yanan ışıktan sizin evde olmadığınızı zaten anlar. Ya da gün içinde ziliniz çaldı ve diyafondan kim o dediğinizde “yanlış oldu, pardon” diyen bir sesle karşılaştınız. Bu da hırsızların yöntemlerinden biridir. Hatta teknolojinin ilerlemesiyle instagram hesaplarından kimin tatilde olduğunu tespit eden hırsızlar da var.

hırsızların bant yöntemiANAHTAR KİLİDİNE BANT YÖNTEMİ

Ama son zamanlarda geliştirdikleri bant yöntemi özellikle yaşlıları gafil avlıyor. Hırsızlar insanların tatile çıkıp çıkmadıklarını anlamak için yapışkan bant kullanıyorlar. Bu sinsi numara için, hırsız evin ön kapısının kilidine küçük bir bant yapıştırıyor. Dikkatli gözler bunu fark edebilir ancak hırsızların bant yöntemi özellikle yaşlılar için o tam bir tuzak. Çünkü onların gözü bu bantı ayırt edemiyor…

Hırsız bantı yapıştırdıktan bir gün sonra yeniden evinizin kapısını kontrol ediyor. Bant yırtılmışsa demek ki anahtarla biri içeri girmiş demektir. Ama yırtılmamışsa evde yoksunuz ve bu ev soyulmaya uygun anlamını taşır. Bundan sonrası artık hırsızın yeteneğine bağlı… Eve girip kolayca eşyalarınızı götürebilir.

POLİSE HABER VERİN

O yüzden kapınızın kilidinde bant gördüğünüzde mutlaka bir polise haber verin. O civarlarda hırsız var demektir, önlemi artırmalarını sağlarsınız.

 

 

Her Gün 5 Saniye Bu Noktaya Basın! Mucizeyi Yaşayın!

akupunktur noktaları

 

Derin Dondurucu Nasıl Yerleştirilir? Muhteşem Çözümler!

derin dondurucu nasıl yerleştirilir

 

Şampuana Şeker Ekleyin! Farkı Görün!

sampuana şeker ekleyin

 

Orkide Çiçeğinin Bakımı Nasıl Yapılır?

orkide bakımı

 

Yaşlılık Lekeleri Nasıl Yok Edilir?

yaşlılık lekeleri

 

Çeken Kazak Nasıl Eski Haline Gelir?

çeken kazak nasıl eski haline gelir

 

Bundan Sonra Patates Kabuklarını Asla Atmayacaksınız!

Hırsızların Bant Yöntemi

Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.