Duvar Kağıdı Kullanmayı Hayal Bile Etmeyeceğiniz Yerler


duvar kağıdı

Son yıllarda geri geldiğini gördüğümüz trendlerden biri duvar kağıdı oldu. Eski dönemlerde olduğu gibi küçük ve detaycı modellerden de oluşmuyorlar. Büyük, geometrik ve cesur tasarımlara sahipler. Eğer evinize eğlenceli desenler ekleme fikriniz varsa ancak tüm duvara uygulamaya cesaret edemiyorsanız size bir kaç sıra dışı önerimiz var.

Merdivende

Merdivende duvar kağıdı kullanmanın iki farklı etkisi var. Uzaktan adeta bir tablo gibi duracak yakından bakıldığında ise ince farklılıkların görülecek.

duvar kağıdı

Cam Dolapta

Sıradan bir cam dolabı güzelleştirmek kim istemez? İçindeki eşyalarınızı bile olduğundan daha çekici gösterecek ve evinizin dekorasyonuna taze bir görünüş katacaktır.

ütülemeden ütülü gibi

Mutfakta

Fotoğrafta gördüğünüzde büyük ihtimalle tezgahın arkasındakini fayans sandınız. Ancak görüldüğü üzere duvar kağıdı da dikkat çekici ve dramatik bir seçim olabilir.

duvar kağıdı

Resim Olarak

En pratiğinden, duvar kağıdınızı istediğiniz boyutta yaptırıp etrafına çerçeve koyarak adeta bir sanata bile dönüştürebilirsiniz.

ütülemeden ütülü gibi

Kitaplıkta

Kitaplarınızın arkasında belli bir desen olması rafları toparlayacak ve eşyaların/kitapların arasında adeta bir uyum varmış gibi gösterecektir.

ütülemeden ütülü gibi

Kapıda

Duvarınıza uygun bir duvar kağıdını kapınızda kullanmak odaya tam anlamıyla bir tazelik getirecektir.

ütülemeden ütülü gibi

 

 


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.