Duvar Kağıdı Kullanmayı Hayal Bile Etmeyeceğiniz Yerler


duvar kağıdı

Son yıllarda geri geldiğini gördüğümüz trendlerden biri duvar kağıdı oldu. Eski dönemlerde olduğu gibi küçük ve detaycı modellerden de oluşmuyorlar. Büyük, geometrik ve cesur tasarımlara sahipler. Eğer evinize eğlenceli desenler ekleme fikriniz varsa ancak tüm duvara uygulamaya cesaret edemiyorsanız size bir kaç sıra dışı önerimiz var.

Merdivende

Merdivende duvar kağıdı kullanmanın iki farklı etkisi var. Uzaktan adeta bir tablo gibi duracak yakından bakıldığında ise ince farklılıkların görülecek.

duvar kağıdı

Cam Dolapta

Sıradan bir cam dolabı güzelleştirmek kim istemez? İçindeki eşyalarınızı bile olduğundan daha çekici gösterecek ve evinizin dekorasyonuna taze bir görünüş katacaktır.

duvar kağıdı

Mutfakta

Fotoğrafta gördüğünüzde büyük ihtimalle tezgahın arkasındakini fayans sandınız. Ancak görüldüğü üzere duvar kağıdı da dikkat çekici ve dramatik bir seçim olabilir.

duvar kağıdı

Resim Olarak

En pratiğinden, duvar kağıdınızı istediğiniz boyutta yaptırıp etrafına çerçeve koyarak adeta bir sanata bile dönüştürebilirsiniz.

duvar kağıdı

Kitaplıkta

Kitaplarınızın arkasında belli bir desen olması rafları toparlayacak ve eşyaların/kitapların arasında adeta bir uyum varmış gibi gösterecektir.

duvar kağıdı

Kapıda

Duvarınıza uygun bir duvar kağıdını kapınızda kullanmak odaya tam anlamıyla bir tazelik getirecektir.

duvar kağıdı

 

 


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe