Doğal Yöntemlerle 4 Haftada Kirpik Uzatma


Kirpik uzatma

Sizin de kirpikleriniz kısa ve zayıf mı? Birçok kirpik uzatma formülü denediniz ama sonuç alamadınız mı? O zaman bir de bu doğal yöntemi deneyin. Deneyen kadınlar 4 haftada etkisini gösterdiğini söylüyor.

Bir çok kişi gibi siz de uzun ve hacimli kirpiklere sahip olmak istiyorsunuz. Çünkü kirpikler gerçekten gözleri güzel ve çekici hale getiriyor.

 

Bunun için piyasada satılan birçok serum var ama ya etkisi çok yok ya da oldukça pahalı. Şimdi size vereceğimiz tarifi uyguladığınızda 4 hafta içinde sonuçlarını alacaksınız. Ancak unutmayın, tam olarak etkisini görmek istiyorsanız, düzenli olarak bu uygulamayı yapmalısınız.

kirpik uzatma

 

GEREKLİ MALMEZE

2 çay kaşığı hindistan cevizi yağı

2 çay kaşığı hint yağı (soğuk sıkım olmasına özen gösterin)

2 çay kaşığı E vitamini yağı

NASIL YAPILIR?

Tüm yağları birbirine karıştırıp, her akşam yatmadan önce, temiz bir maskara ile kirpiklerinize iyice sürün. Aman, sabah kalktığınızda kirpiklerinizi temizlemeyi unutmayın, çünkü makyajınız akar.

Bu uygulamayı düzenli olarak 1 ay boyunca yapın, farkı göreceksiniz. Bir ayın sonunda da ihtiyacınız doğrultusunda haftada 1 ya da 2 kez uygulayabilirsiniz.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.