Diyetsiz, Sporsuz, Yatarak Zayıflayın! Bel Çevresindeki Yağları Eritin!


Bel çevresindeki yağları

Yaz geliyor, diyetler başladı, spor salonları doldu taşıyor ama size yatarak zayıflayacağınızı, bel çevresindeki yağları eriteceğinizi söylesek!.. Tabii inanmazsınız, ama Japonlar bir yolunu bulmuş. Tabii işin bir tekniği var.

Japon doktor Toshiki Fukutsudzi insanların postürünü düzeltmeleri için karın kaslarını güçlendirebilecekleri bir yöntem geliştirdi. Bu yöntemi anlattığı kitap Asya’da en çok satılan kitap oldu. Yöntem sayesinde pelvik kaslarında problemi olan hastalar bu rahatsızlıklarından kurtuldular ancak yöntemin bir de yan etkisi vardı: Bel çevresindeki yağları eritmesi!..
Bunun için size sadece bir havlu ve 5 dakika gerekiyor.

NASIL YAPILIR?

Bel Çevresindeki Yağları

Havluyu rulo halinde katla ve şeklini kaybetmemesi için iple bağla. Havluyu yere koy ve üzerine uzan. Havlu tam olarak omurganın bittiği yere yani bel boşluğuna gelmeli.

Bel Çevresindeki Yağları

Bu pozisyona girdikten sonra, ayaklarını omuz genişliğinde aç. Ayak parmaklarınızı içeri doğru eğerek, başparmakları birbirine değdir.  Aynısını ellerin için de yap. Kollarını omuz genişliğinde, avuçların yere doğru bakacak şekilde yukarı doğru uzat ve ve küçük parmaklarını birbirine değdir.

Bel Çevresindeki Yağları

Vücudunun gergin olduğundan emin ol. Ve bu pozisyonda 5 dakika dur. Başta acı hissedebilirsin ancak zamanla bu his azalacak ve yağlardan arınmış bir bel çevresine sahip olacaksın.

Bel Çevresindeki Yağları

Bu egzersizi günde 2-3 kez yapabilirsin.

Kaynak


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe