Defne Samyeli Geceyi Cem Yılmaz’ın Evinde Geçirdi! Neler Oluyor?


defne samyeli

Defne Samyeli, önceki geceyi Cem Yılmaz’ın evinde geçirdi. İkilinin adı bir süredir aşk dedikodularıyla anılıyor.

Defne Samyeli, adının aşk dedikodularına karıştığı Cem Yılmaz ile önceki akşam Yılmaz’ın Levent’teki evinde buluştu. Akşam saatlerinde ikiliye Ozan Güven ve bir kız arkadaşı daha karıştı.  Ozan Güven ve kız arkadaşı gece geç saatlerde Yılmaz’ın evinden ayrıldı.

defne samyeli

DEFNE SAMYELİ’NİN ARABASI OTAPARKA ALINDI

Bu ziyaretten haberdar olan gazeteciler bir süre sonra evin önünde toplandı. Defne Samyeli gazetecilere yakalanmamak için geceyi Cem Yılmaz’ın evinde geçirmek zorunda kaldı. Bu arada Cem Yılmaz’ın talimatıyla görevliler görüntü alınmasın diye Defne Samyeli’nin arabası otoparka alıp, Cem Yılmaz’ınkini sokağa park ettiler.

defne samyeli

CEM YILMAZ ESPRİYLE YANIT VERDİ

Sabah olduğunda evden ilk Cem Yılmaz çıktı. Gazetecilerin “Defne Hanım’ın otomobili sizin otoparkta duruyor” diyen muhabire esprili bir karşılık verdi: “Evet bizim evde Mercedes servisi var, arada arkadaşlarımız arabalarını getirip bırakıyor. Yarın da Ozan Mini Cooper’ını bırakacak tamire!”

defne samyeli

DEFNE SAMYELİ GERGİNLİKTEN ARABAYI ÇARPTI

Cem Yılmaz’dan iki saat sonra Samyeli de evden ayrıldı. Gazetecilerin “Cem Beyle birlikte misiniz?” sorusuna “Vallahi komik oluyorsunuz” diye yanıt verdi. Ancak gerginliği yüzünden okunuyordu. Samyeli bir an önce oradan ayrılmak isterken arkasında duran araca çarptı.

defne samyeli defne samyeli

 


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.