Sizi Daha Yaşlı ve Şişman Gösteren 7 Stil Hatası


Yaşlı ve Şişman Gösteren

Daha önce kasten yaşlı görünmeye çalışan bir kadınla tanıştın mı? Tabii ki hayır! Her kadın muhteşem görünmek ister ama bazen bunu başaramaz. Sizi daha yaşlı ve şişman gösteren stil hatalarını anlatıyoruz.

Modern dünyanın, her kadının şık, modaya uygun ve genç görünmesini sağlayan çok çeşitli stilleri, kombinasyonları ve renkleri var. Eşleşen aksesuarları ve kendinize has bir giyim tarzını seçmeniz yeter. Sizi daha yaşlı gösterecek kıyafetler konusunda endişelenmeyin. Şimdi size bu konuda 7 tüyo vereceğiz. İşte bir kadının yaşlı ve şişman gösteren moda hataları…

1. Çok bol giysiler giymeyin.

Bedeninize uymayan kıyafetler, daha yaşlı görünmenizi sağlar ve vücudunuzun tüm kusurlarını vurgular. Rahat kıyafetler seviyor olabilirsiniz ama onları spor salonuna giyin.

Yaşlı ve Şişman Gösteren

2. Sıkıcı renkler giymeyin

Hepimiz siyah rengin daha ince görünmemizi sağladığını biliriz ama daha genç görünmek istiyorsan siyahtan vazgeçmelisin. Çünkü siyah kıyafetler sizin kırışıklıklarınızı ve cildinizdeki sorunları daha çok vurgular.

Yaşlı ve Şişman Gösteren

3. Aşırı aksesuardan kaçının

Aksesuarlar kesinlikle size bir ışıltı verecektir. Ama burada uymanız gereken kural, aşırı aksesuardan kaçınmak olmalıdır. Aksi halde, yaşlı görünürsünüz.

Yaşlı ve Şişman Gösteren

4. Genç gibi görünmeye çalışma

Vücudunuz, genç kızınızın kıyafetlerini giymenize izin veriyorsa şanslısınız. Ama yetişkin bir kadına uygun zarif kıyafetleri seçmenizi tavsiye ediyoruz

5. Stiletto giymeyin

Bugünün dünyasında artık pek çok farklı ayakkabı seçeneği bulunuyor ve artık stiletto giymeniz gerekmiyor. Çünkü stilettoları doğru kombinleyemezseniz yaşlılar gibi görünmekten kurtulamazsınız.

Yaşlı ve Şişman Gösteren

6. Moda trendlerini takip etmek zorunda değilsin

Moda çok değişkendir. En iyi özelliklerinizi öne çıkaracak ve daha genç görünmenizi sağlayacak kendi tarzınızı seçmeniz daha iyi olur.

7. Yanlış boyutta sütyen kullanmayın

Kaba görünüyor ve aynı zamanda birçok sağlık sorununa neden oluyor. Gereğinden küçük kullandığınız sütyenlerden taşan memeniz şişman görünmenize sebep oluyor.

Yaşlı ve Şişman Gösteren


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe