Pemmbe Artık Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da!


bundle'da
Haber siteniz Pemmbe’nin haberlerine ulaşmak artık daha kolay! Çünkü Pemmbe Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle’de yerine aldı. 
Pemmbe’nin de yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle 2.5 tamamen yenilenen arayüzüyle eskisinden de üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor.
Bundle dünyanın dört bir yanından 12 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

bundle'daEN İYİ HABER UYGULAMASI SEÇİLDİ

Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

PEMMBE’Yİ BUNDLE’DAN TAKİP EDİN

Bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Pemmbe’yi aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın! My Bundle’da “Kaynak Ekle” dedikten sonra Pemmbe’yi aratarak ya da Yaşam başlığı altında listelenen kaynaklar arasından bularak takip listesine ekleyebilir ve içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe