Uygun Bütçeyle Banyonuzu Güzelleştirin


banyo dekoru

Otellerde kaldığımızda ağzımızı açık bırakan o güzel banyolara ulaşmak çok kolay. Çok pratik fikirlerle siz de banyonuza yeni bir görünüm verebilirsiniz. Hem de çok para harcamadan.

Havlular

Banyo deyince aklımıza ilk gelen şeylerden biri havludur. Kimi günler olur ki havluları nereye sıkıştıracağımızı bilemeyiz. Üstelik güzel gözüksün isteriz. Aşağıda gösterilen katlama yöntemiyle hem yer tasarrufu yapabilirsiniz hem de hoş bir görüntüye ulaşırsınız.

Banyonuzu Güzelleştirin

Hijyen Ürünleri

Pamuk, kulak çubuklarımız, sabunlarımız ve peçetelerimiz… Temizlik ve banyo deyince liste uzar gider. Bu tip ürünlerin yerlerde sürünmemesi ve tertipli durması gerekir. Elimizin altında olmalarını isteriz. Kavanoz camlar bunun için vazgeçilmeziniz olmalı. Toplu ve elinizin altında. Daha ne isteyebiliriz?

Banyonuzu Güzelleştirin

Sabunluk

Sabunlarımızı kullandıktan sonra her yer sırılsıklam olur ve sabunumuzun üstü köpürür. Çakıl taşları bu köpürmeyi ve gereksiz ıslaklığı engeller. Eğer sabunluğunuzun altına çakıl taşlarını yerleştirirseniz dekor açısından yenilik yapmış olduğunuz gibi istemediğiniz köpürmeyi de engellemiş olursunuz.

Banyonuzu Güzelleştirin

Banyo Camı

Banyo camları büyük bir sıkıntı olabilir. Özellikle evinizin lokasyonu sokağa bakıyorsa.  Özelinizi koruyup istediğiniz gibi güneş ışığını alabilmek için dantelli veya tülden bir perde doğru bir seçim olacaktır.

Banyonuzu Güzelleştirin

Bitki

Banyonuza koyduğunuz bitkinin faydalarına inanamayacaksınız. Güzel kokusunun banyo esnasında vücudunuza ve saçınıza sinmesi bir yana banyonuzu da kaplayacaktır. Kötü kokuları doğal yolla çözmüş olacaksınız. Her sıcak banyodan sonra ferahlatıcı bir koku vazgeçilmezdir. Üstelik çok hoş ve orijinal bir görüntüdür.

Banyonuzu Güzelleştirin


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.