Öldükten Sonra Reenkarnasyonla Dirilip Katilini Yakalatan Küçük Çocuk!


Reenkarnasyonla Dirilip Katilini Yakalatan Küçük Çocuk

Reankarnasyona inanmıyorsanız, bu hikaye sizi bir kez daha düşündürecek. Çünkü bu çocuğun bir önceki yaşamına ait anlattığı hikayeler gerçek çıktı. BBC konu hakkında belgesel çekti.

Bu hikaye BBC tarafından 1990 yılında ortaya çıkarıldı. Ancak Titu Sing’in anlattıkları reenkarnasyona inanananlar için tam bir delil niteliği taşıyor. Peki reenkarnasyon nedir? Kısaca “Ölümden sonra dirilme” şeklinde açıklansa da inananlar bunun daha derin bir olgu olduğunu söylüyor. “Ruh göçü” olarak tanımladıkları reenkarnasyonda kişinin bedeni yok oluyor ancak ruhu sürekli yeni bedenlerde dünyaya dönüyor.

Reenkarnasyonla Dirilip Katilini Yakalatan Küçük Çocuk

2,5 YAŞINDAYKEN KARISI OLDUĞUNU İDDİA EDİYOR

Hikayenin kahramanı Hindistanlı Titu Singh’deki tuhaflıklar henüz 2,5 yaşındayken başlıyor. Titu sürekli Hindistan’ın kuzeyindeki Agra şehrindeki bir evden bahsediyor. İki tane çocuğu olduğunu, “Sadar Çarşısı”nda bir radyo dükkanının, Uma adında bir karısı olduğunu söylüyor. Kendi adının Titu değil, Suresh Verma olduğunda ısrar ediyor.

Tabii ailesi Titu’yu önceleri ciddiye almıyor. Anlattıklarını çocuğun hayal gücünün yarattığı hikayeler olarak görüyorlar.

Reenkarnasyonla Dirilip Katilini Yakalatan Küçük Çocuk

“BENİ SİLAHLA VURDULAR”

Titu anlattıklarını biraz daha ileriye götürüyor. Silahla şakağından vurulup öldüğünü, kurşununun başının sağ tarafından girip, sol yanından çıktığını, cesedinin yakılıp nehre atıldığını söylüyor. İşte bu sözler üzerine aile Titu’nun sözlerini araştırmaya karar veriyor. Çünkü küçük çoğunun kafasındaki yuvarlak şeklindeki yuvarlak doğum lekesi onların da kafasında bir soru işareti yaratıyor.

Reenkarnasyonla Dirilip Katilini Yakalatan Küçük Çocuk

TİTU BAHÇEYE GÖMÜLÜ ALTINLARI NEREDEN BİLİYOR?

Titu’nun abisini Agra’ya gönderiyorlar ve görüyorlar ki orada Uma adında 2 çocuklu, dul bir kadın yaşamakta… Abi Uma’ya Titu’dan ve anlattıklarından bahsediyor. Agra Titu’yu görmek istediğini söylüyor.

Reenkarnasyonla Dirilip Katilini Yakalatan Küçük Çocuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir süre sonra Titu Agra’ya geliyor ve olaylar iyice tuhaf bir hal alıyor. Titu kimse ona tanıtmadan, babası olduğunu iddia ettiği iki çocuğunu hemen tanıyor. Uma’yı hatırlıyor. Onun doğru söyleyip söylemediğini anlamak için önce başka bir dükkana götürüyorlar ama “burası benim dükkanım” değil diyor. Gerçek dükkana gittiklerinde ise nakit tutulan kasalardan, duvardan indirilmiş resmine kadar birçok ayrıntıyı biliyor. Onun ölümünden sonra yapılan bir camekanı tanıyamıyor. “Bu eskiden burada yoktu” diyor.

En can alıcısı da bahçeye gömdükleri altınlardan bahsetmesi oluyor. Çünkü bunu Titu’nun bilmesi imkansızdır.

Reenkarnasyonla Dirilip Katilini Yakalatan Küçük Çocuk
Titu önceki yaşamında karısı olduğunu iddia ettiği Uma ile birlikte

 

KAFASINDA DOĞUM LEKESİ VAR

Ve sonra Titu, kendisinin yani Suresh’in Fiat’ta otururken akşam saatlerinde kafasında iki kişi tarafından vurulduğunu şöyle anlatıyor: İşten eve yeni gelmişti ve karısının kapıyı açmasını bekliyordu. Bu gerçek Uma tarafından doğrulandı. Suresh’in otopsi raporuna bakıldığında, kafasından vurulduğunu ve sağ tarafındaki mermi yarasından öldüğünü yazılıydı. Otopsi yaranın tam boyutunu ve yerini ve ayrıca başının diğer tarafındaki çıkış yarasını da gösteriyordu.

Daha sonra küçük çocuk canlı yayında traş edildi ve kafasında, merminin giriş yeriyle tam olarak örtüşen yuvarlak bir yuvarlağın olduğu, ayrıca merminin çıkış yeri ile çakışan, yıldız şeklinde ikinci bir doğum lekesinin varlığı herkesi şok etti.

Reenkarnasyonla Dirilip Katilini Yakalatan Küçük Çocuk

VE KATİLİNİ YAKALATIYOR

Titu daha sonra katillerin adını hatırladı. Mermileri ateşleyen kişi Sedick Johaadien adlı bir iş adamıydı. Agra polisi adamı sorguladığında, cinayeti itiraf etti. Titu, suçun ayrıntılarını bir Agra mahkemesine anlattı ve mahkeme, merhum Suresh Verma’nın reenkarnasyonunun gerçekten olduğuna inandı.

Reenkarnasyonla Dirilip Katilini Yakalatan Küçük Çocuk


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe