İtalyan Güzel Bunu Hep Yapıyor! Cesur Pozuna Beğeni Yağdı 


İtalyan Güzel Bunu Hep Yapıyor! Cesur Pozuna Beğeni Yağdı 

İtalyan Güzel Bunu Hep Yapıyor! Cesur Pozuna Beğeni Yağdı 

Son dönemlerin adından sıklıkla söz ettiren isimlerinden birisi olan;  İtalyan güzel bunu hep yapıyor! Cesur pozuna beğeni yağdı. Modacı ve sosyal medya fenomeni olan Chiara Ferragni sosyal medya üzerinden yaptığı dikkat çeken pozlarına bir yenisini ekledi.  

Instagram hesabı üzerinden üstsüz bir pozunu paylaşan İtalyan güzel bu sayede dikkatleri çekmeyi başardı. Rapçi Fedez ile evli olan ve moda dünyasına giriş yapmasının ardından adınla söz ettiren ünlü güzel aynı zamanda iki çocuk annesi. 

Instagram ve diğer sosyal medya hesaplarında aktif şekilde rol alan fenomenisin farklı pozlarıyla bir süredir dikkat çekmeye devam ediyor. Moda tasarımcılığı ve sosyal medya içerik üreticisi olmasının yanı sıra; The Blond Salad Chiara Ferragni adlı bloğunda yazılar yazmayı sürdüren isim, internet dünyasında etkin kişilerden birisi olmayı sürdürüyor. 

Bunun yanı sıra Guess ile modellik çalışmalarını sürdürdüğü de biliniyor. Yine aynı markada sözcü olarak da çalışmalarını sürdüren ve kişisel blogu ile dünyaca üne kavuşan Chiara Ferragni’nin blogu ile aynı ismi taşıyan kitabı da vardır. 

İtalyan Güzel Bunu Hep Yapıyor

İtalyan Güzel Chiara Ferragni 

7 Mayıs 1987 doğumlu olan Ferragni 2018 yılında Fedez ile evlenmiştir. Sosyal medya hesaplarında çok sayıda takipçisi bulunan ve internet içeriklerini etkili bir biçimde kullanan Ferragni pek çok farklı alanda aynı anda etkin olan isimlerden birisidir. 

Ekim 2009 tarihinde kurmuş olduğu bile onun ardından 2011 senesinde Time dergisinde yılın büyük çıkış yakalayan starlarından biri şeklinde gösterilmiştir. Yine aynı sene içerisinde bloğu 1 milyonu aşan ziyaretçiye açılmıştır. 2013 senesinde blogu ile aynı adı taşıyan kitabının yayınlanmasının ardından yine aynı yıl içerisinde bir pazarlama kampanyasında bu marka için modellik yapmaya başlamıştır. 

İtalyan Güzel Bunu Hep Yapıyor

Chiara Ferragni ve Yoğun Yaşam Temposu 

İtalyan güzel Ferragni aynı zamanda sunuculuk işlerine de imza atmıştır. Ferragni’nin dikkat çeken yönlerinden birisi de bloğunda paylaştığı diyetten uzak menüleri olmaktadır. Rengarenk ve hamburger eşliğinde patates kızartmasının bulunduğu öğle yemeklerinde dengeli ve dozunda bir yemek düzeni kuran ünlü isim aynı zamanda diyet içerikleri ile fazla ilgilenmiyor. 

Günümüzde pek çok kadının tutulduğu hastalıklardan birisi olan ayakkabı bağımlılığını ünlü güzel Ferragni’de de görmek mümkün! Bilinen içeriklere göre yaklaşık 300 çift ayakkabısı bulunan İtalyan moda tasarımcısının neredeyse her gün için bir ayakkabısının olduğunu söyleyebiliriz. 

Son yılların öne çıkan isimleri arasında yer alan; Chiara Ferragni aynı zamanda seyahatlerde yanından ayıramadığı dostu Matilda ile pozları ile biliniyor. Matilda; ünlü ismin Fransız bulldog köpeği. Oldukça yoğun bir hayat tarzı olduğu bilinen Ferragni’nin dünyanın en çok takip edilen moda blog yazarı olarak öne çıkması ile zaman kısıtlılığının tahmin etmek zor değil. Gün içerisinde çok sayıda kıyafet değiştirmek durumunda kalan Chiara Ferragni buna arabasını giyinme odası olarak kullanarak bir çözüm getirmiş. 

 

Chiara Ferragni Tarzı 

Chiara Ferragni tarzı itibarıyla dikkat çeken ve yılın büyük çıkış yakalayan sokak tarzı starlarından birisi olarak gösterilen isimlerin başında gelmekte. Twitter’da yaklaşık olarak 230 bini aşkın ve Instagram’da 6 milyondan fazla takipçisi olan Ferragni bir blog yazarı olarak çok yoğun bir takipçi kitlesine sahip durumda. 

Son günlerde yine adından söz ettirmeyi başaran Chiara Ferragni dikkat çeken gündemi ise Instagram üzerinden paylaştığı üstsüz pozu olmaktadır. Çok küçük bütçelerle hazırlanan bir bloğu milyonlar kazanan markaya çevirdiği düşünülen vetakdir edilen İtalyan güzel pek çok farklı alanda çalışmalarını sürdürmektedir. 

16 yaşında profesyonel modellik içeriklerini adım atan ünlü isim bu alanı severek ilerlemeyi sürdürmüştür. Moda ve modelle ilgisini fark eden eski sevgilisi Riccardo Pozzoli blog açması konusunda teşvik etmiş ve ilerleyen süreçlerde adından söz ettirecek bir blog açılmasına vesile olmuştur.  

Yüksek moda ve hızlı moda olarak ifade edilen 2 marka türünü birleştirmesiyle dikkat çeken ve sempatik pozlarıyla ilgi odağı olmaya başlayan Ferragni bloğunu kurmasından yaklaşık 2 sene sonra ciddi bir takipçi sayısına ulaşmış durumdaydı. Bu arada Ferragni’nin‘flörtleşen ayakkabılar’ isimli kendi ayakkabı markası da bulunmaktadır ve her geçen gün dünyaca ünlü markalardan reklam teklifleri almaya devam etmektedir. 

 İtalyan Güzel Bunu Hep Yapıyor


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.