İnternette Para Kazanmanın Yolları


Para Kazanma

İnternet dünyası öyle bir dünya ki hemen hemen herkesin hayaline yer veriyor. Baştan şunu belirtelim ki bu işi yapsam tutar mı diye düşünenlerin başarısız olduğu bir dünya.  Madem kendi işimizin patronu olmaya karar verdik bu yola baş koyacağız internette ne yaparak para kazanmak istiyoruz önce buna karar vereceğiz:

Para Kazanma
  • Oyun oynamayı sevenler için                     (Entropia Universe oynayarak para Kazanma)
  • Zamanı olanlar için                                         (Anket doldurarak para kazanma)
  • Telefonu elinden düşmeyenler için          (Sosyal Medyadan para kazanma)
  • Resimlerle arası iyi olanlar için                  (Pinterest ile para kazanma )
  • Web siteleri ile arası iyi olanlar için          (Site kurarak para kazanma)
  • Gezmeyi Sevenler İçin                                  (Gezerek para kanma)
  • Müziği Sevenler İçin                                      (Müzik dinleyerek para kazanma)
  • Görev adamıyım diyenler için                     ( Görev yaparak para kazanma)

Oyun Oynayarak Para Kazanma

Evet, yanlış okumuyorsunuz bilgisayar başında oyun oynayarak para kazanmak mümkün. Entropia Universe oyununu bilgisayarınıza kurun ve para kazanmaya başlayın. Entropia Universe, Göteborg merkezli İsveç yazılım şirketi MindArk tarafından tasarlanan birden fazla oyunculu çevrimiçi sanal dünyasıdır. Gerçek parayla yönetilen bu oyun kendi içinde büyük bir ekonomiye sahip.

Oyunda kabul edilen para birimi (PED), gerçek para olarak değer görüyor. Oyun esnasında kazandığınız her kuruşu doğrudan banka hesabınıza talep edebilirsiniz. Bol şanslar.

Para Kazanma
Professional smart young woman using a laptop building online business making money dollar bills cash coming out of computer. Beginner IT entrepreneur success economy concept

Anket Doldurarak Para Kazanma

Kimse kimseye para dağıtmıyor özellikle anket şirketleri. Büyük sabır gerektiren bu yöntem sonucunda bir öğrencinin aylık harçlığını çıkartacak kadar kazanç sağlayabilir. Sizi kendi yaptıkları araştırmalara katılmanızı teşvik etmek için verdikleri bu ücret toplanınca az sayılmayacak bir rakam çıkıyor ortaya. İyi bir koordinasyon ile aylık net kazancınız 1000 TL ye yakın para kazabilirsiniz.  Daha fazlasını hayal edenler yazımızı okumaya devam edebilirler.

Para Kazanma

Sosyal Medyadan Para kazanma

Peki, siz hangi sosyal mecrada daha aktifsiniz? İnstagram, Facebook, Twitter, Tumblr ve YouTube evet kesinlikle buralarda verilen emekler sonrasında para kazanmak kaçınılmaz.

Bu mecraları kazanç amaçlı kullanan insanların ve şirketlerin sayısı milyonları ifade ediyor. Bu kadar insan trafiğinde başarılı olmanın temelinde tabii ki popülerlik yatıyor. Hangi mecrayı kullanıyorsanız kullanın tanınmış bir hesabınız yoksa şansınız yok demektir.

Yönettiğiniz sayfalarda belirlediğiniz konu insanlara fayda sağlayacağına inandığınız paylaşımlar olacak. Örneğin modifiyeli araçlar üzerine bir instagram hesabı açtınız burada özellikle erkeklere yönelmelisiniz. Kadınlar modifiyeli araçlar ile ilgilenmezler. Modifiye önerileri hatta ufak ince tüyolar gibi günde en az 10 kaliteli ve faydalı paylaşım yapmalısınız.

Para Kazanma

Pinterest İle Para Kazanma

Pinterest, yüzde 80’i bayan üyeliğe sahip fotoğrafa dayalı fikir içeren paylaşım yapılan sosyal mecra. Bayanların bulunduğu yerde yaratıcı fikirler var olduğundan burada da milyonlarca fikirlerin olduğunu söyleyebiliriz.  

Para Kazanma

Tabii ki burada da en temel etken diğer sosyal mecralardaki gibi takipçi sayısı. Burada diğerlerinden ayrı tutan takipçi sayısını arttırma yöntemi Pano adı verilen kısma parlak fikirlerinizi ekleyerek kazanıyor olmanız.

Yeterli takipçi sayısına ulaştıktan sonra satış ortaklığı ve ya sayfanıza reklam alarak internetten para kazanmak için ilk adımı atmış olursunuz.

Site Kurarak Para Kazanma

Bu iş biraz teknik iş gerektirse de internette bu konu hakkında yeteri kadar bilgilendirici videolar mevcut. Biraz kendinizi eğitici videolardan öğrendiklerinizle bir web sitesi kurabilirsiniz.

Kuracağınız site becerinize göre ve yaratıcı eklentiler kullanarak çok güzel internetten para kazanabilirsiniz. Yaptığınız işler size referans oldukça geliriniz gün geçtikçe artacağından emin olabilirsiniz.

Para Kazanma

Bunları yapabilecek yeterli bilgiye sahip olabilmeniz için sadece kendinize iki ay ayırmanız yetecektir. Bu gerçeği sıfırdan başlayarak para kazanmaya başlayan kendim için örnek gösterebilirim. Sadece 2 ay internetteki videoları izledim bir site kuracak kadar bilgi sahibi oldum. Şuan site kurarak para kazanıyorum diyebilirim.

Gezerek Para Kazanma

Kimler gezerek para kazanmak istemez ki? Bu herkesin hayalinde olan bir iş hayatıdır eminim. Ama yanlış okumadınız tabii araştırmalarımızın sonucunda internetten böyle para kazanma yöntemi var. Gezerek para kazanmak için BOUNTY uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek üye girişi sağladıktan sonra verilen görevleri yerine getirerek para kazanmak mümkün.

para kazanma

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Konu girişinde belirttiğimiz gibi bu yazıda daha önce duymadığınızı düşündüğümüz para kazanma fikirleri ile kesin kazanç elde etmenizi sağlayacağız demiştik.

Size en az gezerek para kazanmak kadar enteresan para kazanma yöntemini açıklıyoruz. Müzik dinleyerek para kazanma.

Para Kazanma

Hit Predictor uygulamasını telefonunuza indirin şarkıları dinlemeye başlayın. Ardından size bir anketteymiş gibi sorular soracaktır program. Yeni üyeler için parça başına 3 puan kazanırken performansınıza bakarak bu puan şarkı başına 5 puana kadar yükseliyor. Burada kazandığınız puanları en kötüsü nakit olarak değil sadece CD veya DVD alabiliyorsunuz.

Görev Yaparak Para Kazanma

Başlığından da anlaşıldığı gibi size verilen görevleri yaparak para kazanıyorsunuz. Görev Tube diye bir uygula var onu akıllı telefona indirdikten sonra günlük görevler geliyor size uygun görevleri seçerek aldığınız görevin ödülü kadar ücret hesabınıza geçiyor. 

Para Kazanma

Uygulamadan kazandığınız para ödülünü talep etmek için 10 TL gibi kolay bir rakamın şart konulmuş olması uygulamanın çekici olmasını sağlıyor.  Görev başına ödüller 20 ila 30  kuruş arasında değişiyor.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.