Estetik hayatını kararttı. Rajee Narinesingh isimli transeksüel kadının amacı güzelleşmekti. Ancak çok parası yoktu. “100 dolara seni prenses gibi yaparım” diyen sözde bir doktora inandı ve tanınmaz hale geldi.

estetik2005 yılında yasa dışı yollarla estetisyenlik yapan doktor, güzelleştirme vaadiyle kandırıp 48 yaşındaki Rajee’nin yüzüne lastik dolgu macunu ve çimento enjekte etmişti.  Ameliyattan sonra “bir canavar”a dönüşen Rajee’nin hayata dair hiçbir ümidi kalmamıştı.

Taa ki “Botched” isimli TV programını görene kadar. Programda 2 estetik cerrah, katılımcıları estetik müdahalelerle güzelleştiriyordu. Rajee heyecanla programa katıldı ve başına gelenleri anlattı.

ARTIK GÜLÜMSÜYOR

Ancak Dr. Terry Dubrow ve Dr. Paul Nassif kadının yüzüne ellemeye çekindiler. Yüzündeki dolguların çıkarılması esnasında sağlığının bozulacağını söylediler.

estetikRajee bir kez daha yıkılmıştı. İnsan içine çıkamıyordu ama umutlu haber geçtiğimiz günlerde geldi. Daha önce kendini reddeden iki doktor aradan 1 yıl geçtikten sonra onu yeniden davet ettiler ve son derece dikkatli bir şekilde tedavisine başladılar.
Rajee’nin  “geri dönüşümü” sürüyor ancak daha şimdiden yüzündeki değişim fark edilir hale geldi, en azından artık yeniden gülümseyebiliyor.

Onu bu hale getiren sahte doktor ise, şu anda hapishanede.