Dünyanın En Çirkin Geliniydi, Son Haline İnanamazsınız! Sosyal medyada “dünyanın en çirkin gelini olarak” birçok fotoğrafı paylaşılan kadının son hali insanı hayrete düşürüyor. İşte o gelinin son hali;

DÜNYANIN EN ÇİRKİN GELİNİ DİYE DALGA GEÇİLDİ

“Dünyanın en cirkin gelini” olarak sosyal medyada dalga geçilen Rus kadının inanılmaz değişimi tam bir azim öyküsü. Yıllar boyunca insanların hakaretlerine maruz kalan kadın ilk olarak düğün fotoğrafıyla sosyal medyada dikkat çekmişti.

Dünyanın En Çirkin Geliniydi, Son Haline İnanamazsınız!

Sosyal medyada çiftin fotoğraflarının yayınlanmasının ardından, bu fotoğrafların altına pek çok insan kilolu ve çirkin gelin şeklinde yorumlarda bulundular. Çiftin yakın sürede boşanacağını ileri sürenlerin sayısı da az değildi.

Dünyanın En Çirkin Geliniydi, Son Haline İnanamazsınız!

Birbirlerinin çok seven çift gelen yorumları umursamamaya hatta kendileri de gülmeye başladı. Hatta Rus kadın kilolu halinin fotoğraflarını sosyal medyaya kendi yüklüyordu.

Dünyanın En Çirkin Geliniydi, Son Haline İnanamazsınız!

Tüm söylentilere rağmen çift mutluluklarını korumayı başardı ama gelin bunun yetinmedi ve öyle bir şey yaptı ki görenler bir anda hayrete düştüler.Bir azimle kilo vermeyi başaran genç kadının yeni hali herkesi çok şaşırtmıştı. Radikal bir karar aldıktan sonra evliliğin ilk yıllarından itibaren zayıflamaya ve değişmeye başladı.

İŞTE O KADININ SON HALİ

Şimdilerde bir çocuk annesi olan genç kadın, sıkı diyetler yaptı, ameliyat geçirdi. Saçlarını değiştirdi, dişlerini yaptırdı, egzersizlerini arttırdı. Sonunda da azmiyle hayal ettiği görüntüye kavuştu.

Dünyanın En Çirkin Geliniydi, Son Haline İnanamazsınız!Dünyanın En Çirkin Geliniydi, Son Haline İnanamazsınız!