Bu Fotoğraflar Sizi Mutlu Edecek


Bu Fotoğraflar Sizi Mutlu Edecek

Evet, bu fotoğraflar sizi mutlu edecek, çünkü sıradanlığın insanı ne kadar mutlu eden bir şey olduğunu fark edeceksiniz. Gündelik hayatta akıp giden o anların değerini keşfedeceksiniz. 

Birbirine benzeyen günler içinde, küçük mutlulukları fark etmiyorsunuz ki onlar aslında sizin yaşamınızın amacı… Çocuğunuzun saçını taramak, onu salıncakta sallamak, ona kitap okumak, araba koltuğuna oturtmak…

SIRADANLIK MUTLULUKTUR

Bu anları bir daha ne zaman yaşayacaksınız? Bir daha ne zaman küçük kızınızı kakasını yaparken tuvalette bekleyeceksiniz… Ne zaman birlikte oturup çizgi film seyredeceksiniz?

 

Woodward, çektiği fotoğrafları ailelere verdiğinde, onların günlük anların aslında ne kadar güzel olduğunu görünce şaşırdıklarını söylüyor . Ebeveynler olarak, bütün gün yaptığımız her şeyi küçümseme eğilimindeyiz, ama başka birinin gözünden baktığımızda? İşte mutluluğun ne kadar küçük şeylerde saklı olduğunu anladığımız anlar o anlar oluyor!

Hayatımızın ne kadar güzel olduğunu görmek için bazen dışarıdan bakmak gerekiyor.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.