Yüksek Topuk Acısına Son: Mucize Yöntem


yüksek topuk acısına

Yüksek topuk acısına son verecek bir yöntem var desek inanır mısınız? Üstelik de evde kendi başınıza uygulayabileceğiniz kadar kolay ve sonuçları da bir o kadar iyi… 

Hangi kadın yüksek topuklu ayakkabı giymeyi sevmez ki… Tabii gün sonunda ayaklarınızın acısına katlanmayı göze alıyorsanız. Şimdi size anlatacağımız yöntemle acı en aza inecek, yüksek topuklu ayakkabılarınızla yeniden barışacaksınız.

Nasıl Yapılır?

Topuklu ayakkabı giydiğinizde ayağınızdaki acının en aza inmesi için size sadece iki tane lastik ya da yara bantı gerekiyor. Her iki ayağınızın 3. ve 4. parmaklarını lastikle birbirine bağlayın ve ayakkabıları öyle girin. Gün sonunda acınızın ne kadar azaldığına inanamayacaksınız. yüksek topuk acısına

Nasıl İşe Yarıyor?

Nedenini doktorlar şöyle açıklıyor: Yüksek topuklu ayakkabılar giyildiğinde en çok üçüncü ve dördüncü ayak parmakları arasında yer alan bir sinire baskı uygulanır. Bu da ayağın ağrımasına neden olur. Onları bir araya getirerek, topuğun baskısını azaltıp ve vücut ağırlığımızın sinirleri tahrip etmesini önleyerek, acıyı ve uyuşmayı önleriz.

yüksek topuk acısına
Bu yöntemle yüksek topuk acısına son

Cinsel organ kokularını etkileyen besinler

 


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.