Türk Kızı Deniz Kaya Resmen Prenses Oldu!


türk kızı prenses oldu

Türk kızı Deniz bir prensle evlenerek resmen prenses oldu. Peri masalı gibi geçen düğüne soylular akın etti.

Türk kızı Deniz Kaya Londra’da 6 yıl önce Almanya’nın Bavyera Prensi Konstantin ile tanıştı. Kısa sürede aşka dönen ilişkilerini bugün düğünle taçlandırdılar. Böylece Deniz Kaya Bavyera Prensesi ilan edildi. İsviçre St. Moritz’de bir kilisede yapılan düğüne Avrupa kraliyet ailelerinin önde gelen isimleri katıldı.

türk kızı prenses oldu
Tanıştıkları dönemde Prens Konstantin Londra’da yaşıyor ve DJ’lik yapıyordu. Deniz de İsviçre’de lise eğitimini tamamladıktan sonra Londra’da iç mimarlık okumaya gitmişti. 2012 yılında Prens, çaldığı mekana gelen Deniz’i gördü ve aşık oldu. Çift kısa sürede birlikte yaşamaya başladı. 2 yıl sonra Deniz’in mezun olmasıyla ilişkileri resmiyete döküldü ve Deniz Prens Konstantin’in ailesiyle tanıştı.

DAMADA BABASI TESLİM ETTİ

Genç çift kısa sürede Bavyera sosyetesinin gözdesi haline geldi ve önceki gün de çok sevdikleri İsviçre Alpleri’nde evlendiler. Deniz’i damada babası teslim etti.

türk kızı prenses oldu

Nikah bir Fransız kilisesinde kıyıldı. Düğün eğlencesi de St. Moritz’deki dağ evinde yapıldı. Deniz Kaya, nikah sonrası ‘Bavyera Prensesi’ ilan edildi.
türk kızı prenses oldu
Düğünün aristokrat konukları arasında İsveç kraliyetini temsilen Prenses Sofia ve eşi Prens Carl Philip de vardı. Damadın babası Prens Leopold, Prens Carl’ın vaftiz babası.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe