Kedi Kumu Temizlemek İstemiyorsanız Bu Yazıyı Mutlaka Okuyun


Kedi Kumu

Kedi Kumu Temizlemek 

Kedi kumunu temizlemek uğraştıran ve zaman alan bir olarak görülmektedir. Hayvan dostlarımız için kullanılan kedi kumu temizliği koku bırakır ve temizliği zaman alır. Bunun için kedi kumuna dokunmadan tuvalet temizliği yapmanın bir yolu var. Otomatik makine olarak bir çalışma sistemiyle hazırlanan ve kedi dışkılarını evinizden atarak kendi temizliğini kendisi yapan kedi tuvaleti sayesinde kedi kumuna dokunmadan tuvalet temizliğini yaparsınız.

Kedi kumlarını plastik kaplarda biriktirmek sağlıksız ve zor bir yöntemdir. Bu tarz otomatik kedi tuvaletleri ile kedi kumunu biriktirme yapmadan kendisi temizler. Kedi kumu yerine kalıcı yıkanabilir kedi tuvaleti ile ekonomik ve konforlu bir kullanım sağlar.

Kedi Kumu

Otomatik Kedi Tuvaleti Özellikleri

· Kedi dışkısını kürekle alarak sıvı dışkı yaptığı kısmı alt tabana akıtır.

· Bu yöntemle kedi dışkısına ve kumuna dokunmadan kedi tuvaleti temizlik yapar.

· Kediniz için güvenli olan dezenfektan solüsyon yardımıyla granülleri yıkar ve kuru hale getirir. Evinizde oluşabilecek bakterileri giderir.

· Kedi dışkısı atık su gideriyle kanalizasyona gider. Böylelikle kirli kumları taşımanıza gerek kalmaz. Kötü kokuları yok eder.

· Granüller sayesinde kolaylığı ve kullanımı yönüyle kedinizin tuvaletini tamamen kurutur.

Kedi Kumu

· Kullanımı pratik olan otomatik kedi tuvaleti sayesinde yalnızca bir düğmeye basarak her tuvaletten sonra temizlik yapabilir ya da istediğiniz anda istediğiniz zamanda programlayarak kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan dezenfektan kartuş ve yıkanabilir granül ile kedinizin temizliğini sağlayabilirsiniz.

· Banyonuzda, tuvaletinizde ve çamaşır odanıza soğuk su bağlantısı kurarak kurulumunu yapabilirsiniz. Su boşaltma hortumunu tuvalette ya da tuvalet oturağının altına, çamaşır makinenizin giderinin olduğu yere yerleştirin ve elektrik fişini takarak kullanıma hazır hale getirin.

Kedi Atıkları

Kedi atıkları içinde kedi kumu olmadan sifon çekildiği zaman doğrudan su arıtma tesislerine doğru gitmektedir. Arıtıldığı sırada dezenfekte edilmesine destek olur. Otomatik kedi tuvaleti ile çözünmeyen kedi atıkları su arıtma tesislerine gönderilir. Böylece doğada çözünebilen bir madde olarak kedi kumu yerine otomatik kedi tuvaleti kullanımı tavsiye edilir. Zahmetsiz ve doğada çözünebilen otomatik kedi tuvaleti ile kedi tuvaleti temizliği artık daha kolay olacak.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe