İlk Önce Kime Yardım Edersin? Kişilik Testi!


kişilik testi

İnternette en çok rağbet gören bu kişilik testi, sizden fotoğraftaki kişilerden önce kime yardım edeceğini belirlemeniz isteniyor. İşte cevabınıza göre kişilik analiziniz…

 

Yaşlı Kadına Yardım Edersiniz!

Gelenekselsiniz. Sizi iyi eğitmişler ve toplumun zaman içinde kaybettiği değerleri korumuştunuz. Mantığınız ile ile kararlar verirseniz, sonuçlarını düşünmeden hareket etmezsiniz. Tarihi ve geleneksel hikayeleri seversiniz. Bilinmeyenleri  keşfetmek ister ve yakınlarınızı da bunlara teşvik edersiniz. İnsanlar tarafından çok sevilirsiniz.

Ağlayan Bebeğe Yardım Edersiniz!

Büyük bir empati ve sıkça incinecek hassas bir kalbe sahipsiniz. İnsanlara genellikle çok çabuk güvenirsiniz ve bu da bazen size acı getirir. Elbette, onlar arkadaşların ama lütfen senden faydalanmasına izin verme…  Arkadaşlarınız size hayran kalır ve gerekiyorsa size güvenebileceklerini bilirler.

Düşen Adama Yardım Edersiniz!

Sensiz kimse eğlenemez. Diğerleri sizi lider olarak görüyor ve muhtemelen siz bunu fark etmiyorsunuz! İnsanları nasıl çekeceğinizi ve nasıl ikna edeceğinizi biliyorsunuz, çünkü bu size çok kolay geliyor! Kendi içinizde rahatsınız ve aklınıza koyduktan sonra hiçbir şey hedeflerinizi gerçekleştirmekten sizi alıkoyamaz!

Stresli Hemşireye Yardım Edersiniz!

Süper iyimsersiniz! Başkalarının görmediği güzelliği görüyorsunuz ve büyük sorunlara adil çözümler üretmeye çalışıyorsunuz. Hayat bazen zorlaşsa bile, iyimserliğinden asla vazgeçmiyorsun. Herkesi iyi olarak görmeye çalışıyorsunuz ve kusurlarını görmezden geliyorsunuz. İşte bu yüzden herkes sizinle olmak istiyor!

 


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe