Balkondan Sarkan Çocuğu 4. Kata Tırmanıp Kurtardı (VİDEO)


balkondan sarkan çocuğu

Balkondan sarkan çocuğu saniyeler içinde 4. kata tırmanıp kurtaran kişi kahraman ilan edildi. O anlar bakın kameralara nasıl yansıdı?

 

İnanılmaz olay Fransa’nın başkenti Paris’te yaşandı.

Görüntülere göre, 4 yaşındaki bir kız çocuğu balkondan sarkmış bir şekilde duruyor. Yan komşu çocuğu tutmaya çalışsa da bulunduğu pozisyon itibariyle tam kavramadığı belli oluyor. O sırada oradan geçmekte olan 22 yaşındaki göçmen Mamoudou Gassama binanın önündeki kalabalığı görüyor ve kafasını kaldırdığında sarkan çocuğu fark ediyor. İşte o andan itibaren hiç düşünmeden, saniyeler içinde 4. kata tırmanarak, balkondan sarkan çocuğu kurtarıyor.

MALİLİ ÖRÜMCEK ADAM

Gassama bu hareketiyle çocuğun hayatını kurtarmakla kalmadı, kendisinin de hayatı değişti. Bu anların videosunun internette milyonlarca kez paylaşılmasının ardından kahraman ilan edilen Gassama’ya halk “Malili örümcek adam” adını taktı.

Macron tarafından Elysee Sarayı’nda ağırlanan Gassama’ya cesaret madalyası verildi ve Paris itfaiyesinde iş imkanı sunuldu. Hepsinden önemlisi ise Gassama artık bir Fransız vatandaşı oldu.

Balkondan sarkan 4 yaşındaki çocuğun anne ve babasının ise olay esnasında evde olmadığı, annesinin şehir dışında olduğu, babasının da çocuğu yalnız bırakıp bakkala gittiği anlaşıldı.

İŞTE O İNANILMAZ ANLAR:

Kaynak


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe