Aspiratörü Cola’yla Temizleyin! Şaşıracaksınız!


aspiratörü cola'yla temizleyin

Yağdan sararmış aspiratörü cola’yla temizleyin! Sonucu görünce “Bunu neden daha önce akıl etmedim ki” diye kendinize soracaksınız.

Aspiratör temizliği gerçekten zor ve pis bir iş… Sabır gerektiriyor. Sonucu da çoğu kere mutlu etmiyor. Ancak aspiratörünüzü ilk günkü gibi yapacak bir ürün biliyoruz: Cola!

Aspiratör Filtresi Nasıl Temizlenir? 10 Dakikalık Çözüm

Cola aslında içmek dışında birçok şeye yarıyor! Klozeti, lavaboyu temizleyebilirsiniz. Çocukların saçına yapışan sakızı cola ile çıkarabilirsiniz. (Sakız yapışan kısmı kola dolu bir bardağa sokup biraz bekleyin. Hemen çıkıyor) Mücevherlerinizi cola ile parlatabilirsiniz. Hatta cola ile saçlarını yıkayanlar bile var. Daha hacimli saçlara sahip olduklarını söylüyorlar.

Ve günün önerisi: Aspiratörü cola’yla temizleyin!

NASIL YAPILIR?

Aspiratör filtresini davlumbazdan çıkarın ve fırın tepsisinin içine yerleştirin. Filtrenin üzerine cola dökün. Colanın filtrenin her yerine gelmesine özen gösterin. Filtreyi 20 dakika boyunca cola içinde bekletin. Daha sonra filtreyi coladan çıkarın ve mutfak fırçasının sert tarafıyla ovalayın. Yağın kirin kolaylıkla çıktığını göreceksiniz. Sonunda da filtreyi ılık suyla yıkayıp kurulayın!

aspiratörü cola'yla temizleyin


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe