Silikon mağduru Merve hemşirenin son halini merak ediyor musunuz? İnternette tanıştığı bir “estetik uzmanı”na dudak dolgusu yaptıran Merve hemşire tam 11 aydır tedavi görüyordu. İşte son hali

Kendisini doktor olarak tanıtan bir kadın kuaförüne dudak silikonu yaptırdıktan sonra dudakları korkunç bir hal alan Merve hemşire o günlerde Türkiye’nin gündemine taşınmıştı. Dudaklarını kaybetme riskiyle karşı karşıya olan talihsiz kadın neyse ki Adana’da bir doktor tarafından uygulanan tedavi yöntemiyle eski haline döndü.

AZ DAHA DUDAKLARINI KAYBEDİYORDU

22 yaşındaki Merve Keleş yaklaşık 11 ay önce bir arkadaşı aracılığıyla kadın kuaförü Soner G.’ye ile tanıştı ve  dudaklarına 500 liraya geçici dolgu yaptırdı. Soner G. Azerbaycan’da eğitim gördüğünü iddia etmiş ve kendisini bir estetik uzmanı olarak tanıtmıştı.  Merve hemşirenin dudağındaki dolgu bir haftada eriyince, bu kez bin liraya silikon dolgu yapılması konusunda anlaştı. Kliniği tadilatta olduğu için işlemi evde yapacağını söyleyen Soner G., 12 Nisan günü hemşire Merve Keleş’e dolguyu nakletti. Operasyondan hemen sonra dudakları şişmeye başlayan ve dudaklarını kaybetme riski ile karşı karşıya kalan Merve Keleş hastaneye başvurdu. Keleş’in o hali Türkiye’nin gündemine taşınmıştı. Talihsiz kadın o günden bu yana hastanede kalıp tedavi gördü.

ESKİ HALİNE DÖNDÜ

Silikon mağduru Keleş’in doktoru uyguladığı tedavi yöntemiyle, düzelmesi zor ve riskli olan dudağı eski haline döndürmeyi başardı. Bu başarısını da sosyal medya hesabından paylaşarak, “Merve’nin son durumunu çok soran var. İşte buyurun an itibariyle son durumu bu. Yani bazılarının düşündüğü gibi tekrar aktifleşme durumu olmadı” ifadelerini kullandı.

silikon mağduru merve hemşire