Kocasını İnternetten Satışa Çıkardı

Bugüne kadar internetten satılan en garip şey bu olabilir. 40 yaşındaki kadın kocasını internetten satışa çıkardı.


Bugüne kadar internetten satılan en garip şey bu olabilir. 40 yaşındaki kadın kocasını internetten satışa çıkardı.

Bugünlerde hemen hemen her şeyi internet üzerinden satabilirsiniz. İkinci el çoraplar, yıpranmış perdeler, yırtık ayakkabılar, on yıllık walkman’lar!.. Aklınıza ne gelirse… Üstelik hepsi de bir alıcı bulacaktır. Ancak Alman bir kadın öyle bir şeyi satışa çıkardı ki, ilanı okuyanlar hayret etti.

FİYAT PAZARLIĞA AÇIK

kocasını internetten satışa çıkardı

Dorte L isimli kullanıcı e-bay’e “Kullanılmış Koca” ilanı verdi. Kocası için biçtiği değer ise sadece 16 sterlindi ve pazarlığa açıktı.

Hamburglu, 40 yaşında ve 7 yıllık evli olan Dorte L isimli kadın
Artık kocasıyla yaşayamayacağının farkına vardıktan sonra kocasını satılığa çıkaran kadın ilanda şunları yazdı:

DEĞİŞİM YOK

“İlgilenebilecek sevgili kadınlar. Noel’in ilk iki gününde kocamla artık bir araya gelemediğimizin farkına vardım. Kocamı satışa çıkarıyorum. Fiyat pazarlığa açıktır. Ancak değişik yoktur. Lütfen sorularınızı bana e-postayla gönderin” .

Kadın, kocasının 26 Aralık’ta satış için hazır olacağını da ekledi.

İlan e-bay’de o kadar çok ilgi gördü ki ilanı veren kadın bile şaşırdı: “Reklam çok iyi karşılandı. Çok fazla olumlu geri bildirim aldım ve birisi bana çok fazla gülen yüz ifadesi yolladı. Bundan bir drama yapmak istemedim. Bu sadece bir eğlence içindi.” diye konuştu.

KOCANIN HABERİ YOK

Kocanın ise ertesi gün haberlerin internet sitelerinde ve gazetelerde yayınlanmasına kadar eBay ilanlarından haberi yoktu.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.