Kadını Tuvalette Piton Isırdı!


Kadını Tuvalette Piton Isırdı

Bir kadını tuvalette piton ısırdı. Kadın olay anını “keskin bir acı duyup tuvaletten fırladım” diye anlattı. Piton 1,5 metreydi.

Olay Avustralya’nın Brisbane kentinde meydana geldi. 59 yaşındaki Helen Richards bir akrabasının evine ziyarete gitmişti. Bir süre sonra başına geleceklerden habersiz tuvalete girdi. Klozetin kapağını kaldırıp tuvalete oturdu. Ancak anında keskin bir acıyla yerinden fırladı. Tuvalette kendini ısıran şeyin ne olduğunu görmek için klozete baktığında yılanın kamlumbağaların boynunu geri çekmesi gibi, klozetin içinde kıvrıldığını gördü.

YILAN SU BULMAK İÇİN TUVALETE GİRİYOR

Kadını Tuvalette Piton Isırdı

Helen Richards hemen görevlilere haber verdi. Hemen olay yerine gelen görevliler yılanı tuvaletten çıkardılar. Yılanın zehirsiz olduğunu açıklayan görevli bunun normal olduğunu “aşırı sıcaklarda yılanların su bulabilmek tuvaletlere girdiğini” söyledi.

KORKUDAN SALDIRDI

Görevli yılanın bir halı pitonu olduğunu belirtti. Halı pitonlarının görece zararsız hayvanlar olduğunu söyleyen hayvanat bahçesi görevlisi “Hayvan, çıkmak istediği yerin Helen tarafından kapanmasıyla korkuya kapılıp saldırmış saldırmış olabilir” dedi.
Avustralya’nın doğu kıyılarında sık sık görülen halı pitonları zehirli değil ancak bu hayvanlar tarafından ısırılan kişilerin tetanos aşısı yaptırmaları öneriliyor.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe