BİM’de Satılan Ürün için Toplatma Kararı Verildi

BİM'de satılan ürün için toplatma kararı verildi. Şirket özür diledi. Ürünü satın alan müşterilerinden en yakın BİM mağazasına iade etmelerini beklediklerini belirtti.


bim'de satılan ürün

BİM’de satılan ürün için toplatma kararı verildi. Şirket özür diledi. Ürünü satın alan müşterilerinden en yakın BİM mağazasına iade etmelerini beklediklerini belirtti.

23 Nisan’da 349 lira fiyatla BİM mağazalarında satılmaya başlanan Simfer Marka fırın üretici firma tarafından toplatılıyor.

BİM’in internet sitesinde açıklanan özelliklerinin satılan üründe bulunmaması nedeniyle çok sayıda alıcı Simfer fırından şikayetçi oldu. Şikayetlerini hem BİM mağazasına hem de internette dile getirdi.

Fırının internette açıklanan ve kutu üzerindeki yazan modelinin “M4242 Turbo” olduğu halde ürünü alanlar büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Çünkü paketin içinden çıkan ürün M4298 modeldi. Ayrıca açıklanan özelliklerinde turbo fan ve ışıklandırma yazmasına rağmen satışa sunulan modelde bu özelliklerin bulunmadığı tespit edildi.

Çok sayıda kişi BİM’de satılan ürün olan Simfer Marka fırın hakkında şikayette bulundu. Bunun üzerine BİM bir açıklama yaparak fırını toplatma kararı aldığını bildirdi.

bim'de satılan ürün

BİM TOPLATMA KARARI ALIP ÖZÜR DİLEDİ

BİM’den yapılan açıklama şöyle:
”23 Nisan 2021 Cuma günü mağazalarımızda satışa sunduğumuz Simfer markalı midi fırının afişte yer alan ürün özellikleriyle uyuşmaması nedeniyle satılan ürünlerin toplatılmasına karar verilmiştir. Ürünü satın alan müşterilerimizin en yakın BİM mağazasına iade etmelerini bekler, yapılan hatadan dolayı özür dileriz” 


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.