Zara Kadın Parfümü Muadilleri: Miss Gibi Kokan Tam 20 Parfüm!


kadın parfümü muadilleri

Zara Kadın Parfümü Muadilleri ile ünlü parfümlerin çok pahalı ürünlerini kullanmış gibi olacaksınız. Zara, uygun fiyatlı ancak kaliteli parfümleriyle bilinir. Özellikle kadınlar için tasarlanmış birçok popüler parfümü bulunmaktadır. Bu yazıda, Zara kadın parfümü muadilleri hakkında konuşacağız.

ZARA KADIN PARFÜMÜ MUADİLLERİ

  1. Zara Woman – Chanel Coco Mademoiselle

Zara Woman, Chanel Coco Mademoiselle parfümüne oldukça benzer bir kokuya sahiptir. Her iki parfüm de çiçeksi, baharatlı ve turunçgil kokularını harmanlar. Kadın parfümü muadilleri arasında yer alan Zara Woman, Chanel Coco Mademoiselle’den çok daha uygun fiyatlıdır ve benzer bir koku arayanlar için mükemmel bir seçenektir.

  1. Zara Femme – Dior J’adore

Zara Femme, Dior J’adore parfümüne benzeyen bir koku taşır. Her iki parfüm de tatlı, çiçeksi ve meyveli kokuları birleştirir. Ancak, kadın parfümü muadilleri arasında yer alanZara Femme daha hafif ve ferah bir koku sunar. Dior J’adore, Zara Femme’ye göre daha pahalıdır, bu nedenle Zara Femme, uygun fiyatlı bir seçenektir.

  1. Zara Joyful Tuberose – Jo Malone Tuberose Angelica

Zara Joyful Tuberose, Jo Malone Tuberose Angelica parfümüne benzeyen bir koku taşır. Her iki parfüm de beyaz çiçeksi kokuları harmanlar. Ancak, kadın parfümü muadilleri arasında yer alanZara Joyful Tuberose daha ferah ve hafif bir koku sunar. Jo Malone Tuberose Angelica, daha yoğun bir koku olduğu için tercih edenler için idealdir.

  1. Zara Black Peony – Yves Saint Laurent Black Opium

Zara Black Peony, Yves Saint Laurent Black Opium parfümüne benzeyen bir koku taşır. Her iki parfüm de baharatlı, odunsu ve tatlı kokuları birleştirir. Ancak, kadın parfümü muadilleri arasında yer alan Zara Black Peony daha hafif ve ferah bir koku sunar. Yves Saint Laurent Black Opium, daha yoğun bir koku olduğu için tercih edenler için idealdir.

  1. Zara Rose Gourmand – Lancome La Nuit Tresor

ütülemeden ütülü gibiZara Rose Gourmand, parfümüne benzeyen bir koku taşır. Her iki parfüm de tatlı, baharatlı ve odunsu kokuları birleştirir. Ancak, Zara Rose Gourmand daha hafif ve ferah bir koku sunar. Lancome La Nuit Tresor, daha yoğun bir koku olduğu için tercih edenler için idealdir.

 

6. Zara Gardenia – Gucci Bloom

Zara Gardenia Eau de Parfum sıcak ve çiçeksi bir koku ile öne çıkan bir parfümdür. Bu parfümün muadili, Gucci Bloom Eau de Parfum olarak kabul edilebilir. İki parfüm de gardenya çiçeği notalarına sahip ve aynı sıcaklığı ve duygusal etkiyi yaratır. Bununla birlikte, Zara Gardenia Eau de Parfum, daha uygun fiyatı ile Gucci Bloom Eau de Parfum’a göre daha ekonomik bir seçenektir. Ayrıca, Zara Gardenia Eau de Parfum, kalıcılık ve performans açısından oldukça iyi bir seçenektir ve kokusu da oldukça benzerdir. Dolayısıyla, kadın parfümü muadilleri arasında yer alanZara Gardenia Eau de Parfum, Gucci Bloom Eau de Parfum’un uygun fiyatlı bir alternatifi olarak değerlendirilebilir.

7. Zara Red Temptation Summer – Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh

Zara Red Temptation Summer, taze ve meyveli bir kokuya sahip yaz esintisi hissi yaratan bir parfümdür. Bu parfümün muadili, Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh olarak kabul edilebilir. İki parfüm de meyve notalarına sahiptir ve aynı taze ve enerjik etkiyi yaratır. Bununla birlikte, Zara Red Temptation Summer, daha uygun fiyatı ile Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh’e göre daha ekonomik bir seçenektir. Ayrıca, Zara Red Temptation Summer, kalıcılık ve performans açısından oldukça iyi bir seçenektir ve kokusu da oldukça benzerdir. Dolayısıyla, Zara Red Temptation Summer, Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh’in uygun fiyatlı bir alternatifi olarak değerlendirilebilir.

8. Zara Orchid – Tom Ford Black Orchid 

Zara Orchid, sofistike ve kadınsı bir koku olan Orkide çiçeği notalarına sahip bir parfümdür. Bu parfümün muadili, Tom Ford Black Orchid Eau de Parfum olarak kabul edilebilir. İki parfüm de Orkide notalarına sahip olmakla birlikte, Zara Orchid, daha hafif ve daha sıcak bir kokuya sahipken, Tom Ford Black Orchid daha ağır ve daha yoğun bir koku sunar. Ayrıca, Tom Ford Black Orchid, daha yüksek bir fiyata sahiptir. Zara Orchid, uygun fiyatlı bir alternatif olarak değerlendirilebilir ve kalıcılık ve performans açısından oldukça iyi bir seçenektir. Dolayısıyla, kadın parfümü muadilleri arasında yer alan Zara Orchid, Tom Ford Black Orchid Eau de Parfum’un uygun fiyatlı bir alternatifi olarak düşünülebilir.

9. Zara Golden Decade – Chanel Chance Eau Tendre

kadın parfümü muadilleri

Zara Golden Decade, taze ve çiçeksi bir kokuya sahip, turunçgil ve beyaz çiçek notaları içeren bir parfümdür. Bu parfümün muadili, Chanel Chance Eau Tendre Eau de Parfum olarak kabul edilebilir. İki parfüm de turunçgil ve beyaz çiçek notalarına sahip olmakla birlikte, Zara Golden Decade, daha hafif ve daha taze bir kokuya sahipken, Chanel Chance Eau Tendre daha sofistike ve daha yoğun bir koku sunar. Ayrıca, Chanel Chance Eau Tendre, daha yüksek bir fiyata sahiptir. Zara Golden Decade, uygun fiyatlı bir alternatif olarak değerlendirilebilir ve kalıcılık ve performans açısından oldukça iyi bir seçenektir. Dolayısıyla, Kadın parfümü muadilleri arasında yer alan Zara Golden Decade, Chanel Chance Eau Tendre Eau de Parfum’un uygun fiyatlı bir alternatifi olarak düşünülebilir.

10. Zara Red Vanilla – Yves Saint Laurent Black Opium 

Zara Red Vanilla, tatlı ve vanilya notaları içeren kadınsı bir parfümdür. Bu parfümün muadili, Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum olarak kabul edilebilir. İki parfüm de tatlı ve vanilya notalarına sahip olmakla birlikte, Zara Red Vanilla, daha hafif ve daha uygun fiyatlı bir seçenekken, Yves Saint Laurent Black Opium daha yoğun ve daha pahalıdır. Yves Saint Laurent Black Opium, farklı notaların karışımıyla daha zengin ve sofistike bir koku sunarken, Zara Red Vanilla daha net bir vanilya kokusu verir. Zara Red Vanilla, uygun fiyatlı bir alternatif olarak değerlendirilebilir ve kalıcılık ve performans açısından oldukça iyi bir seçenektir. Dolayısıyla, Zara Red Vanilla, Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum’un daha uygun fiyatlı bir alternatifi olarak düşünülebilir.

11. Zara Wonder Rose – Lancôme La Nuit Trésor

Zara Wonder Rose, gül ve baharat notaları içeren kadınsı bir parfümdür. Bu parfümün muadili, Lancôme La Nuit Trésor Eau de Parfum olarak kabul edilebilir. İki parfüm de gül notalarına sahip olmakla birlikte, Lancôme La Nuit Trésor daha sofistike ve daha yoğun bir koku sunar. Zara Wonder Rose ise daha hafif ve daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Ayrıca, Lancôme La Nuit Trésor daha yüksek bir fiyata sahiptir. Zara Wonder Rose, uygun fiyatlı bir alternatif olarak değerlendirilebilir ve kalıcılık ve performans açısından oldukça iyi bir seçenektir. Dolayısıyla, Zara Wonder Rose, Lancôme La Nuit Trésor Eau de Parfum’un daha uygun fiyatlı bir alternatifi olarak düşünülebilir.

12. Zara Nude Bouquet  – Jo Malone White Jasmine & Mint Cologne

Zara Nude Bouquet, beyaz çiçek notaları, yasemin ve gardenya özleri içeren kadınsı bir parfümdür. Bu parfümün muadili, Jo Malone White Jasmine & Mint Cologne olarak kabul edilebilir. İki parfüm de beyaz çiçek notalarına sahip olmakla birlikte, Jo Malone White Jasmine & Mint daha sofistike ve daha ferah bir koku sunar. Zara Nude Bouquet ise daha hafif ve daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Ayrıca, Jo Malone White Jasmine & Mint, daha yüksek bir fiyata sahiptir. Zara Nude Bouquet, uygun fiyatlı bir alternatif olarak değerlendirilebilir ve kalıcılık ve performans açısından oldukça iyi bir seçenektir. Dolayısıyla, kadın parfümü muadilleri arasında yer alanZara Nude Bouquet, Jo Malone White Jasmine & Mint Cologne’un daha uygun fiyatlı bir alternatifi olarak düşünülebilir.

13. Zara Amber Fusion – Tom Ford Tobacco Vanille

Zara Amber Fusion, odunsu ve baharatlı notalar içeren uniseks bir parfümdür. Bu parfümün muadili, Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum olarak kabul edilebilir. İki parfüm de baharatlı ve odunsu notalara sahip olmakla birlikte, Tom Ford Tobacco Vanille daha yoğun ve sofistike bir koku sunar. Zara Amber Fusion ise daha hafif ve daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Ayrıca, Tom Ford Tobacco Vanille, daha yüksek bir fiyata sahiptir. Zara Amber Fusion, uygun fiyatlı bir alternatif olarak değerlendirilebilir ve kalıcılık ve performans açısından oldukça iyi bir seçenektir. Dolayısıyla, Zara Amber Fusion, Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum’un daha uygun fiyatlı bir alternatifi olarak düşünülebilir.

14. Zara Applejuice – DKNY Be Delicious

Zara Applejuice, meyve ve çiçek notaları içeren tatlı ve taze bir parfümdür. Bu parfümün muadili, DKNY Be Delicious Eau de Parfum olarak kabul edilebilir. İki parfüm de elma notalarına sahip olmakla birlikte, DKNY Be Delicious daha ferah ve daha hafif bir koku sunar. Zara Applejuice ise daha tatlı ve daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Ayrıca, DKNY Be Delicious, daha yüksek bir fiyata sahiptir. Zara Applejuice, uygun fiyatlı bir alternatif olarak değerlendirilebilir ve kalıcılık ve performans açısından oldukça iyi bir seçenektir. Dolayısıyla, Zara Applejuice, DKNY Be Delicious Eau de Parfum’un daha uygun fiyatlı bir alternatifi olarak düşünülebilir.

15. Zara Cashmere Rose – Yves Saint Lauren

Zara Cashmere Rose, güller ve baharatlı notalar ile zenginleştirilmiş kadınsı bir parfümdür. Bu parfümün muadili, Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock Eau de Parfum olarak kabul edilebilir. İki parfüm de gül notalarına sahip olmakla birlikte, Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock daha yoğun ve sofistike bir koku sunar. Kadın parfümü muadilleri arasında yer alan Zara Cashmere Rose ise daha hafif ve daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Ayrıca, Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock, daha yüksek bir fiyata sahiptir. Kadın parfümü muadilleri arasında yer alan Zara Cashmere Rose, uygun fiyatlı bir alternatif olarak değerlendirilebilir ve kalıcılık ve performans açısından oldukça iyi bir seçenektir. Dolayısıyla, Zara Cashmere Rose, Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock Eau de Parfum’un daha uygun fiyatlı bir alternatifi olarak düşünülebilir.

Kendine yakışan kırmızı ruj nasıl seçilir?

16. Zara Pink Flambé – Victoria’s Secret Bombshell

Zara Pink Flambé, meyvemsi notalarla harmanlanmış çiçeksi bir parfümdür. Bu parfümün muadili, Victoria’s Secret Bombshell Eau de Parfum olarak kabul edilebilir. İki parfüm de meyvemsi ve çiçeksi notalara sahip olmakla birlikte, Victoria’s Secret Bombshell daha yoğun ve uzun süre kalıcı bir koku sunar. Zara Pink Flambé ise daha hafif ve daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Ayrıca, Victoria’s Secret Bombshell, daha yüksek bir fiyata sahiptir. Kadın parfümü muadilleri arasında yer alan Zara Pink Flambé, uygun fiyatlı bir alternatif olarak değerlendirilebilir ve kalıcılık ve performans açısından oldukça iyi bir seçenektir. Dolayısıyla, Zara Pink Flambé, Victoria’s Secret Bombshell Eau de Parfum’un daha uygun fiyatlı bir alternatifi olarak düşünülebilir.

Zara Fields at Nightfall, odunsu ve baharatlı notaların harmanlandığı bir parfümdür. Bu parfümün muadili, Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme Eau de Toilette olarak kabul edilebilir. İki parfüm de odunsu ve baharatlı notalara sahip olmakla birlikte, Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme daha yoğun ve uzun süre kalıcı bir koku sunar. Zara Fields at Nightfall ise daha hafif ve daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Ayrıca, Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme, daha yüksek bir fiyata sahiptir. Kadın parfümü muadilleri arasında yer alan Zara Fields at Nightfall, uygun fiyatlı bir alternatif olarak değerlendirilebilir ve kalıcılık ve performans açısından oldukça iyi bir seçenektir. Dolayısıyla, Zara Fields at Nightfall, Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme Eau de Toilette’in daha uygun fiyatlı bir alternatifi olarak düşünülebilir.

18. Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme – Escada Cherry In The Air Eau de Toilette 

Zara Cherry Soothmie, tatlı ve meyvemsi notaların bir arada bulunduğu bir parfümdür. Bu parfümün muadili, Escada Cherry In The Air Eau de Toilette olarak kabul edilebilir. İki parfüm de tatlı ve meyvemsi notalara sahip olmakla birlikte, Escada Cherry In The Air daha yoğun ve daha uzun süre kalıcı bir koku sunar. Zara Cherry Smoothie ise daha hafif ve daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Ayrıca, Escada Cherry In The Air, daha yüksek bir fiyata sahiptir. Kadın parfümü muadilleri arasında yer alan Zara Cherry Smoothie, uygun fiyatlı bir alternatif olarak düşünülebilir ve kalıcılık ve performans açısından oldukça iyi bir seçenektir. Dolayısıyla, Zara Cherry Smoothie, Escada Cherry In The Air Eau de Toilette’in daha uygun fiyatlı bir alternatifi olarak değerlendirilebilir.

19. Zara Perpetual Oud – Tom Ford Oud Wood 

Zara Perpetual Oud, odunsu ve baharatlı notaların ağır bastığı bir parfümdür. Bu parfümün muadili, Tom Ford Oud Wood Eau de Parfum olarak kabul edilebilir. İki parfüm de odunsu ve baharatlı notalara sahip olmakla birlikte, Tom Ford Oud Wood daha yoğun ve daha uzun süre kalıcı bir koku sunar. Kadın parfümü muadilleri arasında yer alan Zara Perpetual Oud ise daha hafif ve daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Ayrıca, Tom Ford Oud Wood, daha yüksek bir fiyata sahiptir. Zara Perpetual Oud, uygun fiyatlı bir alternatif olarak düşünülebilir ve kalıcılık ve performans açısından oldukça iyi bir seçenektir. Dolayısıyla, Zara Perpetual Oud, Tom Ford Oud Wood Eau de Parfum’ün daha uygun fiyatlı bir alternatifi olarak değerlendirilebilir.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.