Bu Yaz Ne Giymeli?


bu yaz ne giymeli

Bu yılın yaz modasını takipte kalmanız ve gardırobunuza yenilikler katmanız için her şeyi derledik. Neyi nerede giymeli, bu yaz sıcağa ve dostlara en iyi hangi kombin eşlik eder belirledik. Seçim size kalmış!

Takımlar

İki parçalı takımlar bu yazın vazgeçilmezlerinden. Bu yıla damgasını vuran bir trend olmasıyla beraber yazda da kendini göstermeye devam edecek. Aşağısı etek üstü esintili ve düğümlü hoş bir takım ile bir sürü beğeni toplayabilirsiniz. Üstelik çok terletmeyecek ve havadar olacaktır. Ki bu da yaz sıcağı için ideal.

bu yaz ne giymeli

Eskilerden Esintiler

Vintage adı verilen ve eskileri baz alan kıyafetler artık her yerde. Herkes babasının gömleklerini kesip biçiyor ve annesinin pantolonlarını giymeye çalışıyor. Eski sevdası bu kadar gündemdeyken yazın da her yerde görmememiz imkansız. Havadar gömlekler ve yüksek bel pantolonlarla vintage havanızı yaza uyarlayabilirsiniz.

bu yaz ne giymeli

Sarı, sarı, sarı!

Eskiden milenyum pembesiydi. Şimdi ise milenyum sarısı moda. Bu açık renk ve pastel denebilecek sarı tonunu artık her mağazada çeşitli desenlerle sergilenirken görebilirsiniz. İster tulum olsun, ister t shirt, ister basit bir aksesuar. Mutlaka bu sarıyı bulun ve yazın rutininize katın. Yazın canlılığına uygun bir renk olması yanı sıra herkes bir süre daha bunu konuşuyor olacak.

bu yaz ne giymeli

Renkli Camlar

Güneş gözlüklerine yeni bir hava geldi ki bu da renkli camları. Elbette bu her zaman olan ve kullanılan bir moda seçimiydi. Ancak artık nereye kafanızı çevirseniz bunların satıldığını görebilirsiniz. Kendinize hangi rengi yakıştırıyor ve dünyaya hangi tondan bakmak istiyorsanız seçip beğenip alın. Bir sürü tonlarını alarak çeşitli kıyafetlerinize uydurabilir ve çok basit bir şey giymişseniz bile bu aksesuarla eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

bu yaz ne giymeli

Uzun ve Desenli İse Giy

Fırfırlı etekler yazın temel ürünü olacak. Uzun ve havadar elbiselere çiçek desenleri ve puantiye koydular mı işte bu kadar! Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi kullanışı rahat ve esintiye imkan veren bu elbise üzerindeki desenler ve etrafındaki kurdelelerle bir adım öne çıkıyor.

2018 yazı bu tarz detaylardan oluşan kıyafetlerle dolu olacak.

bu yaz ne giymeli

Basitliğe Sadık Kal

Her ne kadar desenler ve kesimler önemliyse de özellikle bu dönemde basitliği ve minimalliği asla atlamamak lazım. Basit bir kot şort ve beyaz bir t shirt asla eskimez ve hep aynı havayı katmaya devam eder. Üstelik bulması da gideceğiniz yere uydurması da kolaydır. Bavulunuza da dolabınıza da mutlaka yerleştirmeniz gereken bu temel kıyafetleri sakın gözden kaçırmayın.

bu yaz ne giymeli

 


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe